Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én ezt nem értem! 15évesen...

Én ezt nem értem! 15évesen tele voltam önbizalommal, most meg. Pedig szebb is lettem meg minden! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy az a bajom, hogy nem vagyok magammal 100%-osan megelégedve??? am 17vagyok
2009. jan. 14. 21:49
 1/2 yuda ***** válasza:
61%

Ha vígasztal,kevés ember van teljesen megelégedve magával.Kinek a hajszíne,vagy hajvastagsága nem tetszik,kinek a testsúlya,vagy magassága---valaki mindíg a manökenekhez méri magát,másnak valami betegsége van---sorolhatnám, mert a sor hosszú, de a lényeg,hogy indulj el az úton,hogy elégedett légy-más szóval: legyél jóban önmagaddal.

Ha már erre törekszel,akkor nincs nagy gond,csak ne akarj más lenni.

2009. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet az oka hogy igy megváltoztál magaddal szemben!Valami csalodás vagy ilyesmi allhat a dolog mogott! Fontos, hogy hidd el magadrol, hogy szép vagy! Ahogy irtad el is hiszed mert szebb vagy mint régen, de ez igy is kéne érezned. Legyen onbizalmad, csináj olyan dolgot ami sikert okoz neked, amiben te vagy a legjobb! Mennyél el fodrászhoz, kozmetikushoz, vegyél uj ruhákat magadnak, legyél mindig csinos és toltson el onbizalom és buszkeség mikor bele nézel a tukorben, hogy ez valoban te vagy és milyen jol is nézel ki! Ne azzal foglalkozál ami hiányzik beloled vagy ami nem tokéletes hanem azzal ami igazán jo benned és ami igazán szép, a szemed a szád a feneked stb..Szorakozzál, járjál el táncolni kapcsolodjál ki, flortoljél. Csinálj olyat, hogy érezd, hogy bejosz a masik nemnek és, hogy megakarnak kaparintani. Legyél eros és érezd magad gyonyoronek, mert biztos az vagy. HA ilyen leszel magaddal szembe, megmérgezed a lelkedet és ez tukrozodik rajtad is!
2009. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!