Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy nagyobb...

Mit tegyek, hogy nagyobb önbizalommal álljak a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Egyébként nem vagyok az a visszahúzódó lány meg semmi másban nem érzem ,hogy önbizalom hiányos lennék, csak abban, ahogyan állok a dolgokhoz.pl.amikor új helyre megyek és teljesítenem kell, félek,hogy elrontom,vagy beégek, valamit rosszul csinálok, vagy épp nem fognak kedvelni az ott lévő emberek.. mit tegyek, hogy ez változzon? sajnos nemtudok úgy állni a dolgokhoz, hogy úgyis sikerül.. valahogy nem megy, mert legyőz a félelmem hogy nem.. :S A válaszokat előre is köszönöm:)
2011. júl. 25. 10:56
 1/4 dirtboy ***** válasza:
mit kell neked teljesíteni egy új helyen??? ezt nem értem
2011. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is dettó ilyen vagyok és engem is érdekelne a megoldás?Nálam már a hittel is bajok vannak.Nem hiszem el,hogy én azt+azt meg tudom csinálni és "abbahagyom",feladom a dolgokat.
2011. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igyál többet :D


egyébként, gondolj arra h te úgyse ronthatod el, mert f.szagyerek vagy. :D És hogy a többiek mit gondolnak ne érdekeljen, mert te ígyis úgyis f.szagyerek vagy, akárki akármit gondol. :D

2011. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első: pl. új iskolában, munkahelyen stb...

Erre az igyál többet dologra már nem is reagálnék, szánalmas, hogy iylet tudnak írni emberek.


kérdező:

velem dettó ugyan ez van, alapból határozott vagyok, de ezektő a dolgoktól viszont én is félek. Viszont én tudom, hogy mi ennek az oka( a félelmemnek) kérdés, hogy te tudod-e , hogy a tiédnek mi az oka!?

2011. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!