Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, ti mit szerettek egy...

Fiúk, ti mit szerettek egy lányban? Milyen az a lány aki értelmes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Az én szememben az a lány értelmes, akit nemcsak a rózsaszín csacsogás érdekel a plázákban meg a műkörmösnél, akinek vannak saját gondolatai, akinek van érdeklődési területe, akinek van elhivatottsága, életcélja ilyesmi. És persze az, aki felfogja, hogy mi van körülötte és nem csak az anyagiak motiválják.

Én azt szeretem a páromban, hogy odaadó, gondoskodó, kedves, humorérzékes, elfogadja a véleményemet, de a sajátja mellett kiáll, tehát nem egy meghunyászkodó tökfej. Persze testileg számomra a legszebb és jó az ágyban, de nem akartam elvulgarizálni a válaszomat.

2010. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom... nekem valaki vagy tetszik vagy nem :D

Az értelmes lány pedig -> legyen okos de ne droid. Magyarul ne attól legyen okos, hogy eltudja mondani mikor született sékszpír hanem, hogy ha valami valós feladat áll előtte pl összerakni egy hosszabítót azt is meg tudja csinálni. Emellett legyen kellő akaratereje és hasonlítson rám :)

2010. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy lányban azt szeretem ha egyszerű és határozott,de nem erőszakos,hisztis..stb.És persze értelmes.


értelmes=

-minden témában lehet vele beszélgetni

-nyitott mindenre

-nincsennek előitéletei

-nem bélyegez meg senkit külsőségek,származás alapján

-nem tartja magát többre mint ami valójában

-nem beképzelt

És lehetne sorolni még a gyk szerver meg telik,

2010. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az olyan lányokat szeretem akik nem másoknak akarnak megfelelni, hanem elfogadják önmagukat.


:)

2010. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!