Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Anya miért csinálja ezt?

Anya miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Anya állandóan kivételezik a bátyámmal.Engem mindig elhord mindennek,utána meg megy jó pofizni a bátyámhoz.Nekem ez nagyon rosszul esik,úgy bánik velem mintha nem az Ő gyereke lennék hanem valaki másé..Jobb lenne neki is meg nekem is ha egy normális családba élnék de nem tudom megoldani :( Ja és Anya szokta azt is mondani hogy nem szeret,utál és semmit nem érek.Apu pedig ugyanezt csinálja...Bár,apa legalább nem ver meg,anya még meg is szokott verni eléggé + mindig üvöltözik velem.Miért jó anyának az hogy velem így bánik?:/


13/L


U.i.: bocsi ha kicsit érthetetlen:s


2010. nov. 28. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Vernek? Komolyan, úgy, hogy vérzik is? Mert akk bemehecc a rendőrségre...
2010. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vérezni nem szokott csak kék-lila foltok vannak :S
2010. nov. 28. 20:58
 3/5 anonim válasza:
Kérj segítséget! Keresd meg az iskolapszichológust vagy osztályfőnököd és mondd el nekik hogy vernek! Egyedül nem fogod tudni ezt megoldani, de nem kell eltűrnöd az erőszakot! A családban nincs valaki akiben megbízol és aki esetleg el tudna beszélgetni anyukáddal?
2010. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Logikus okot anyukád biztos nem tudna erre mondani.


Arra gyanakodnék, hogy anyukáddal is hasonlóan bántak az ő szülei gyerekkorában, és sajnos az ember hajlamos úgy viselkedni ahogy azt a szüleitől látta.

Apukád meg lehet csak papucs...


Mindenesetre kislányt verni, meg főleg saját lányát verni... Itt külső segítségre van szükség, de nem értek hozzá kinek lenne érdemes szólni...

2010. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezzel nem vagy egyedül o_o mintha én írtam volna a kérdést O.o

13/L

2010. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!