Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért unok mindent? Más is...

Miért unok mindent? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Minden unalmas számomra,nem köt le semmi..:( Miközben minden embernek van hobbija,érdeklődési köre,én egy dolgot se tudok mondani ami nagyon érdekelne.Egyetlen dologtól tudok csak boldog lenni,ha szeretetet adok és kapok.Ezen kívül más nem éltet,ettől függ minden.Normális ez?Hogyan változtassak magamon hogy érdeklődőbbé váljak?
2010. nov. 29. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam

egy időben eléggé sokat wowoztam de hál istennek már letöröltem, és utánna 2 hónapig az volt hogy kb semmit se csináltam XD


engem az AirSoftnak nevezett taktikai sport fogott nagyon meg, azóta már bekerültem egy csapatba és versenyekre járunk :D


Szerintem nézz körbe a technikai/féltechnikai sportoknál, azok mindig nagyon érdekesek tudnak lenni, bár tény hogy nem olcsóak. 19/F

2010. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mozdulj ki otthonról
2010. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Szerintem menj el a barátaiddal ide-oda, ha nincsenek barátaid, menj el a szüleiddel vagy akárkivel helyekre, kirándulni (ilyen időben síelni)
2010. nov. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Annyira érzékelhető hogy itt a tél, a dög unalom, a befelé fordulás, a depi. Én is ilyen vagyok mostanában. Semmi nem dob fel. Amikor meló után hazajövök, egyből este van, hétvégén meg itthon vagyok, mert nem szeretek ki sem mozdulni. Pedig kellene, a mozgás, a kocogás, egy-egy ismerőssel felvenni a kapcsolatot. De nem semmi sem megy.:)
2010. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
menj ki az adventi piacra, igyál forralt bort meg ilyenek
2010. nov. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De jó kérdés! Én is így vagyok vele. Három évig otthon voltam a gyerkőccel, ezalatt semmi szabadidőm nem volt, így nem is gondoltam arra, hogy mit szeretnék csinálni...tettem, amit kellett. Most, hogy hirtelen lett egy kis felesleges időm, pedig már fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek magammal. Egyszerűen semmi sem érdekel. De még csak fáradt vagy depis sem vagyok, mert akkor legalább aludni vagy feküdni lenne kedvem. De nem most se feküdni, se felkelni, se semmit csinálni nem akarok....

Itt netezek, de ezt is unom....

2010. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ezt hívják adhd-nek
2010. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hiperaktivitásnak, figyelemzavarnak semmi köze sincs a fenti kérdéshez.
2010. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dehogyis nincs :)
2010. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy egy hiperaktív ember hamar megun dolgokat,de van olyan is, hogy teljesen elmélyül a hobbijában. Az érdektelenség nem a fő jellemzője.
2010. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!