Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyerekes vagyok? ''Gáz'' a...

Gyerekes vagyok? ''Gáz'' a viselkedésem? Igaz lehet, hogy ezt később megfogom bánni, mert ha nem élem ki magam fiatalon, akkor majd idősebb koromban fogok elveszni abban a világban?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, nem járok diszkóba, se bulizni, nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, nem öltözök ki, nem is festem magam.

Nagyon gyerekes ez így? Sőt,még szűz is vagyok, sosem volt barátom.

Vajon igaza van annak,ki azt mondja,hogy sosem leszek normális felnőtt, mert a mostani viselkedésem ellentétéé fogok válni?


2010. nov. 29. 13:27
 1/8 Nostro the overlord ***** válasza:
Én szúrnálak :D
2010. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Benga ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy valaki ezért nem lesz normális, de a helyedben én elmennék egy jót bulizni ismerősökkel és meglátod tetszeni fog. És a szüzességét se kötelező mindenkinek elveszítenie akkor mint az átlag.
2010. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem törvényes. Én is ilyen vagyok és még egy pár barátnőm. Azért jó, hogy vagyunk még néhányan, akik így gondolkodnak szerintem. Én véleményem szerint pl alkohol és cigi nélkül is le lehet élni egy életet, úgy, hogy még egészségesebbek is vagyunk akár. Gondolj csak pl a régi korokra. Ők is így éltek kb, mint most mi, csak felnőtt korukban is kihagyták a drogot, bulit meg ilyeneket az életükből.

Légy büszke, hogy ilyen vagy. :)

18l

2010. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és 3. hsz vagyok. Bulizni én meg azért nem járok pl, mert nem igazán bírom a füstöt és a részeg emberek látványát. :S
2010. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez butaság!Miért, abból lehet normális felnőtt csak akin már 10 vagy srác "áthajtott", iszik, drogozik,és dohányzik?

Amúgy ha eddig sem voltál ilyen, mint fenn a felsoroltak közül és nem is vonzott téged az ilyen élet, akkor miért lennél ilyen kb. 10 év múlva?

2010. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk járok néha bulizni, inni is szoktam, meg sminkelni, de még én is szűz vagyok és nem volt barátom, de nem is akarok egyelőre, szerintem én ettől vagyok gyerekes, el se tudom képzelni magam egy komoly kapcsolatban. Szerintem ettől még ugyanolyan normális felnőtt leszel mint bárki más.
2010. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

normális az relatív

én inkább örülök hogy vannak még ilyen emberek is, nem írom még teljesen le az emberi fajt :D

2010. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eld ugy az eleted, ahogy jol erzed magad benne.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!