Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék azért, hogy...

Mit tehetnék azért, hogy mások véleménye rólam ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Annyira utálom, hogy érzékeny lelkű vagyok és képes vagyok mindent magamra venni. :S Mások megjegyzését meg nem tudom elengedni magam mellett és főleg olyanok tesznek ilyet akik nem is ismernek. Ennek hatására meg persze nem tudom magamat adni, mert mindig azon vagyok, hogy mit szólnak mások rólam... :/

16/L


2010. nov. 29. 15:49
 1/3 anonim válasza:

Én is ilyen voltam. Én úgy tudtam ezen változtatni, hogy megnéztem 1-2 filmet és átgondoltam ezt az egészet. Miért is érdekel a véleményük? Mivel többek nálad? Neked is megvan róluk a véleményed..akkor? Meg akarsz felelni nekik vagy mi?


A lényeg, hogy érezd jól magad, ne törődj olyanokkal, akik nem is ismernek!


16/F

2010. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és szerinted igazuk van?

engem 9.- ben és 10.- ben piszkáltak mindenféle miatt és ezen változtattam, mert én is úgy láttam jónak és igazuk volt, bár semmi közük nem volt hozzá

azóta pedig már nem is érdekel, hogy ki mit mond, nekem úgy jó ahogy most van

2010. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mások véleménye érdekel, mert nem szereted magad (őket többre tartod) Mindig amikor valamit megcsinálsz, mindig amikor valami sikerül, mindig, amikor valami jó tulajdonságot látszik meg, valamilyen tevékenységben, vagy akár érzésben, minden ilyen alkalommal ismerd el magadban, hogy igen, ez is egy ok hogy értékes vagyok....
2010. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!