Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért utálják egyre többen a...

Mért utálják egyre többen a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Az ünnepek közelettével egyre több fiataltól hallom, hogy utálja a karácsonyt. Szerintetek mért van ez?
2010. nov. 29. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert sajnos egyre kevesebb a fiatalok szívében-lelkében a szeretet.

Sajnos egyre többen isznak, dohányoznak, drogoznak és csúnyán beszélnek.

2010. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Hát én nem csak a karácsonyt utálom,hanem mind1ik ünnepet.Hogy miért?Azt nem tudom...
2010. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem köze van a pénzhez, nyomorgáshoz.
2010. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
"szerintem köze van a pénzhez, nyomorgáshoz." a karácsony nagyon nem erről szól :PP
2010. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

"Fudeprofi válasza:


"szerintem köze van a pénzhez, nyomorgáshoz." a karácsony nagyon nem erről szól :PP"


Dehogynem...


Hogy én miért utálom? Mi szükség ünnepekre amiket muszáj megtartani? Miért kell kinevezni minden évben 1 napot amikor " szeressük egymást gyerekek" van?


Miért csináljuk ezt inkább minden nap?


Egyébként a karácsony talán a legrosszabb ünnepek között van hisz akinek nincs pénze ajándékra, vagy nincs családja annak csak rosszul esik látni a többit még ha nem is szándékosan akar irigykedni, rossz neki és csak nyűg az egész...


Aki írta, hogy a fiatalokban nincs szeretet mert kiölte a pia a cigi meg ehez hasonlók. Nem ölt ki belőlem semmi semmit, épp ellenkezőleg nekem nem kell egy külön nap a szeretethez.

2010. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó voltam ami lemaradt. 15/F
2010. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

mert semmi értelme

ha szeretek valakit mindig szeretem, és ezt akkor közlöm vele amikor akarom, akkor veszek neki ajándékot amikor akarok, ez csak egy nap az évben amikor, legalábbis nálunk megjátssza magát, utálom a családom, a rokonaim, az emberek többségét, mert a felszín szar, akkor miért lennék kíváncsi a valódi érzéseikre

semmi értelme a karácsonynak, mindenki annyira felfújja ezt az egészet, nyűg az egész mindenki számára

2010. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert a magyarok egyre pesszimistábbak...
2010. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyre inkább a pénzről szól. A legnagyobb keresztény ünnepből a legnagyobb zs... ünnep lett. Én ettől függetlenül szeretem :)
2010. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

19.48-as válaszolóval teljesen egyet értek.

15/l

2010. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!