Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már valami "hős tetted"?...

Volt már valami "hős tetted"? és ha igen mi? (:

Figyelt kérdés

Nagyon szeles idő volt, még tavaly. Mindent fújt a szél, és az anyuka bement a boltba (igen kicsi bolt volt), a babakocsit meg kinthagyta. Egyszer csak azt veszem észre, hogy a babakocsi, kint az úton, távolabb meg egy kocsi jön. Gondolhatjátok, futottam ezerrel a babakocsihoz, hogy vissza húzzam.

A csaj meg oda nyomott nekem egy köszit, aztja.. :'D


2010. nov. 29. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Amikor megjött a pizza amit rendeltem, hősiesen kinyitottam az ajtót - pedig nagyon hideg volt -, kifezettem, majd bent a jó melegben megfalatoztam a pizzámat.
2010. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor láttam, hogy tesóm sütijére rászállt egy légy, és utána tesóm beleakart harapni, akkor nekiiramodtam, és jól meglöktem tesómat, de úúúgy, hogy kiesett a süti a kezéből. És ekkor olyan büszke voltam magamra...
2010. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sajnos nem voltak ilyen hősies tetteim, mint az előző 2 superheronak :D
2010. nov. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Valakit megmentettem az öngyilkosságtól
2010. nov. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisgyerkőcöt én is lestoppolta egyszer mielőtt röhigcsélve az úttestre rohant volna pont egyszer.
2010. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

félrekattintottam, utolsó vagyok :)

szóval ott is a kisgyerek gurult háromkerekesén, a személykocsi meg kb öt méterre volt mikor kigurult volna elé.

2010. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Éppen esett lefelé a plüssmacim az ágyról,de elkaptam.Életet mentettem!
2010. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
egy barátnőm akit a neten ismertem meg nagyon kivolt most sulikezdésnél meg öngyilkos akart lenni mert az anyja egy idióta meg a suliba is utáltál és az én hatásomra váltott sulit ott már oké minden
2010. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Télen volt, tavaly 2009-ben, az iskolában voltunk és a gyerekek csúszkáltak a dombon, szánkókkal, kisebb műanyagokkal...És épp lecsúszott egy nyolcadikos lány azon az oldalon a kis műanyag bigyusszal, ahol a kocsik jönnek be hátul az iskolába...Én pedig pont mentem haza és egy kicsit gyorsabban mentem, mert láttam, hogy jött a kocsi és kiraktam a lány elé a lábam, ezzel megállítottam, és tulajdonképp megmentettem attól, hogy el ne üsse egy kocsi...utána pánikrohamot kapott és utána meg mondta, hogy "húú...kösziii úristenem köszi.." Nem dicsekedésképpen , de büszke vagyok magamra :)

11/L

2010. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Megmentettem valakit az öngyilkosságtól.

Amúgy a legtöbbször engem kellett megmenteni. xD

Kb 6x (vagy többször) kerültem életveszélyes helyzetbe,de érdekes módon mindig megúsztam egyetlen karcolás nélkül.(Majdnem vízbe fulladtam,sokszor majdnem elütöttek,meggyulladtam,magzatként el akartak tenni az orvosok láb alól mert ,nyílt gerincem van',persze most itt vagyok teljesen egészségesen,majdnem megfulladtam(asztma),és a többi...

Furcsa,de igaz.

2010. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!