Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már olyat, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat, hogy a legjobb barátnődet meg akarod csókolni? Ha igen, akkor meg is tetted? Mit szólt hozzá?

Figyelt kérdés
Lány vagyok... és nem tudom, hogy mit érzek iránta. Szerelmes lennék belé, vagy csak ilyen a barátság? Nagyon szeretem... Keveset látom, és most is hiányzik. Mikor megölelem, legszívesebben megcsókolnám. Szombaton fogom látni legközelebb, bulizni megyünk fel, és már nem bírom. Félek, hogy meg is csókolom... Nem akarom a barátságot elrontani. Tényleg a legjobb barátnőm. (nem érzem magam leszbinek...)
2010. aug. 16. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha csak érzelmi szinten vonz és testileg nem (tehát nem izgat fel a jelenléte) akkor igen, ez egy mély barátság és ennyi.
2010. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
az én barátnőm is ilyen huu eddig nem tette meg de remélem nem fogja
2010. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: Úgy érzem, hogy testileg is vonzódom hozzá. Vagyis gondolom, ha meg akarom csókolni. Vagy ez még nem azt jelenti?
2010. aug. 16. 13:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Sok esetben az ölelés és a csók "csak" a nagyon mély szeretet kifejezésére szolgál. De ha úgymond "nedvesedsz" a gondolatra, na az már más tészta.
2010. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Ha valakit nagyon szeretsz akkor főleg.
2010. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem írtad a korodat, de feltételezem, 12-15 között vagy valahol... ilyenkor még normális, hogy a szexuális orientáció nem eldöntött. Várjál még azzal a csókkal. Csak ennyi. Várjál még vele.
2010. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok és ugyan így érzek a legjobb barátnőmmel kapcsolatban.És én tovább is mennék.Nagyon szeretem és nem akarom elrontani, egyébként hetero vagyok és mással ilyet nem éreztem.Ő is így van velem, már beszéltünk erről, de én még egy csókot sem akarok, mert félek, hogy tönkretenne mindent.
2010. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 BarackBefőtt válasza:

Én is így vagyok a legjobb barátnőmmel, és nagyon idegesít, mert már beszéltünk rólam, hogy vannak 'hajlamaim', de ő szerintem nem vett engem komolyan...néha már nagyon meg akarom tenni, de aztán visszafogom magam, mert elrontaná a barátságunkat, és annál kevésbé semmit nem akarok...

minden barátnőmmel szoktunk olyat, hogy egymás ölébe ülünk, átöleljük egymást, stb., de az én kezem néha elkalandozik, csak mindig poénra veszik [hál' Istennek]

De szerintem ez nálam sajnos nem csak a kamaszkor, mert a lányokat is ugyanúgy megnézem, mint a fiúkat, és többet is el tudnék képzelni holmi csóknál. Amikor az említett barátnőmmel vagyok, szinte mindig elgondolkozok rajta, vajon mi lenne, ha most megcsókolnám...de eddig szerencsére nem tettem meg :Zz

2010. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy lezbikus,másokkal is történt ilyen,ne aggódj!:) de ha komolyabbra fordul a dolog,tényleg vonzódsz hozzá,akkor menj dokihoz
2010. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nedvesedek a gondolatra.

De nem nedvesedem, ha más lányra gondolok.


18 éves vagyok!

2010. aug. 16. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!