Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már részetek halálközeli...

Volt már részetek halálközeli "élményben"?

Figyelt kérdés
Hogy történt?Mit láttál?Mit éreztél?Mire emlékszel?
2009. jan. 16. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem három ilyen volt.

Az első az volt mikor átmásztam egy medencébe amit csak egy korlát választott el egy másiktól.Csak az volt a baj hogy az a medence rohadt mély volt és én még úszni sem tudtam akkoriban.Lessüllyedtem a legaljára és hiába kapálóztam levegő után egyre rosszabbul lettem,végül mégiscsak kiemelt egy kedves emberke.

A második ilyen az volt mikor piros volt a jelző lámpa és mellettem 1 méterre állt a villamos.Éshát amilyen szeleburdi vagyok,vele együtt indultam el.Kb 10 cm választott el a villamostól,az hatalmasat fékezett és dudált az én szívem meg úgy dobogott mint még soha.De mikor balra néztem és megláttam mellettem az iszonyatos gyorsasággal közeledő villamost...azt hittem itt a vége.Még utána is fél óráig dobogott a szivem:S nagyon rossz volt.

2009. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 yuda ***** válasza:
100%
A suliban kergettem egy srácot az udvaron és kilógott egy vékony léc nyakmagasságban.Nem láttam és neki futottam teljes erőből-az rugódzott egyet és a fejem hátra-lábam előre futott tovább-ha el tudod képzelni?-és pont fejre estem hátulról-az egész világ lelassult,mintha lassított felvételt néznék magam körül,azt hittem,ez a halál eleje-de pár perc múlva visszatért a megszokott látásom szerencsére---ez nem egészen halálközeli,de az is lehetett volna.Megúsztam.
2009. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
én trip közben meg is haltam, aztán ujjászülettem. de nem volt rossz, vagy félelmetes, inkább ojan spirituális jellegű, de jó volt.
2009. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb koromba ismerősökkel voltam valami strandon, de tök kicsi voltam, és ugyan tudtam úszni, de nem olyan jól, vhogy a mély vízbe keveredtem és nem volt ott senki, vhogy kisodródtam, de képzelhetitek milyen mocskosul szar, hogy kicsi vagy, nem tudsz sírni se és csak kapálózol meg ilyesmi, na az kimondottan szar volt.

Meg 7.-ben díszítettük a termet és kellett létrára mászni, senki nem mert mondom majd leszek én a hős, és mókás o.társam meglökte "poénból" a létrát, megijedtem és ráestem egy ilyen vas virágtartós nem tudom mire, de így pont a fejemet vágtam be. Na akkor is be voltam ijedve rendesen, csak arra emlékszem, h volt vér meg nem tudtam mozogni.

2009. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azóta vannak ilyen élményeim, mióta vezetek... A legdurvább az volt, mikor éles kanyarban hirtelen négy fényszóró jött velem szemben! Kamiont előzött valami barom, mögöttem is egy kamion volt, persze nulla követési távolsággal, alig mertem fékezni, mert simán belém rohant volna. Dudáltam, villogtam, félig lementem az útról is, erre még az előző világított a szemembe reflektorral meg a középső ujját mutogatta, mikor előttem talán egy méterrel vágódott vissza a saját sávjába.
2009. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
nekem sokszor volt már olyan, hogy mikor elindultam a páromtól hazafelé egy kis utcán, ahol nincs járda, az út szélén bandukoltam...ilyenkor mindig mp3-lejátszót hallgatok, így nem hallok semmit, az autót sem amia hátam mögül jön, és le sem húzódok...ugye szegény autósnak jól ki kell centiznie, hogy ne üssön el...na mikor érzem és látom, hogy elhúz mellettem 5 cm-rel egy egy ilyen autó, olyankor annyira megijedek, hogy akár meg is hallhattam volna,ha épp kijjebb lépek az útra, hogy percekig dobol a szívem és remeg a lábam...
2009. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én valami alagútban utaztam...lepergett az életem(inkább a rossz dolgok...)Az alagút végén fényvolt. Amikor megbántam amit meg kellett, szétáradt bennem...a szívemen keresztül. Úgy éreztem mindenben jelen vagyok, és minden jelen van bennem, valamint nincs idő...egyszerre vagyok az időben is mindenhol, és mindent tudok. Nem kifejezhető béke-boldogság töltött be, utána napokig nem éreztem a talajt a lábam alatt. De semmi fehér ruhás embereket nem láttam...Azóta más lettem.
2009. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
én sokszor látok halálközeli élményt, mások halálközeli élményét, ami sokszor nem is halálközeli, hanem maga a halál. mikor gyakornok voltam sokat gondolkodtam azon, vajon jelente e valamit a sérültnek hogy rám nézve "megy" el, hogy én vagyok az utolsó "emléke".....majd megtudom, ha én megyek. mindenesetre fura......
2009. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én igazán hülyének és laza gondolkodásúnak, de sokszor kicsit felelőtlennek érzem magam, ezért a veszély fogalma is kicsit kiszélesedik, pl. a Magas Tátrában nem érdekel a lavina, hogy akár meg is halhatnék... csak megyek. Mindebből azt akartam kihozni, hogy azt gondoltam, hogy én nem félek általánosságban. Azonban Nyíregyházán az Apuaparkban van egy olyan belül teljesen sötét csúszda, amiben hangok és fények cikáznak, és az egész ilyen hipertér-ugrásnak tűnik, ahogy brutál begyorsul az illető. Na, nekem itt annyira sikerült megijednem, hogy szabályosan pánik tört rám, mert úgy éreztem, hogy teljesen kicsúsznak a dolgok az irányításom alól, elveszítem a kontrollt minden felett, és kezdett összemosódni minden, szó szerint csak suhantam előre a nagy fekete bizonytalanságba. Aztán bevillant egy gondolat, hogy felülök, így lelassultam, csak akkor meg rájöttem, hogy hamarosan valaki belémcsapódik hátulról, szóval összeszedtem magam, szépen visszafeküdtem, és lecsúsztam a végéig. Ott meg aztán percekig csak néztem magam elé és azt sem tudtam hol vagyok. Életem eddigi legszörnyűbb érzése volt az.
2009. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!