Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek pergett már le előtte...

Kinek pergett már le előtte az élete, mert halálközeli élménye volt?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm mesélte, hogy filmkockákat látott az életéről, mikor majdnem belefulladt egy tengerbe. Apukám a létráról esett le pár évvel ezelőtt, neki szintén lepergett előtte az élete. Örülök, hogy nem következett be a legrosszabb.

Másoknak is van hasonló tapasztalatuk? Milyen élmény volt?

Bocsi, hogy ebbe a kategóriába tettem a kérdést.


2011. jan. 6. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 1,5 éve megrázott az áram és kicsit önkívületi állapotba kerültem, de nem ájultam el. Nekem nem pergett le semmi, csak olyan volt, mintha nem tudnám érzékelni a külvilágot és nyitott szemmel aludnék. Rossz volt, de bevittek a kórházba, bent voltam 3 napot, aztán nem lett komoly bajom.

17L

2011. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a strandon majdnem belefulladtam a medencébe és előttem is lepergett az életem. De a furcsa az hogy azon része is amit még nem éltem meg, csak már elfelejtettem mert még kicsi voltam.
2011. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Hülyeség. Halálközeli élményekben az ösztöneim működnek és próbálok túlélni, küzdeni, nem állok meg mozizni.
2011. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1x egy tóban fürödtünk a családdal, ami strandnak volt kialakítva. Tudok úszni és túl úsztam a mély víz figyelmeztetésen. Mikor visszamentem a tábla környékére, le akartam rakni a lábam, mert azt hittem le fog érni, de elsüllyedtem (gondolom pont olyan helyre úsztam, ahol hirtelen mélyült el) Teljesen lebénultam a víz alatt, olyan érzés volt, mintha kikapcsoltam volna agyilag, annyira váratlanul ért az egész. Előttem is elkezdtek pörögni a képkockák az életemről és rendesen hallottam anya hangját, ahogy arról beszél, hogy mennyire vigyázzak a mély vízben. Egy valóságnak tűnt ez az egész, amennyi időt lent voltam. Aztán valahogy tudatomra ébredtem és sikerült visszaúszni a felszínre. Nagyon rég volt, de nem tudom kiverni a fejemből azóta sem azt az élményt. :D Olyan volt, mintha elájultam volna és utána hirtelen felébredtem volna ott a víz alatt. :D

19L

2011. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

3.: Neked az a meglátásod, hogy hülyeség. Rendben, megértem.

Ugyan nekem ilyen élményem még nem volt (nem is szeretném), de nem hinném, hogy ilyenben hazudott volna apukám, vagy az egyik barátnőm. Mindemellett több ember is nyilatkozta, hogy neki is lepergett már az élete előtte. De persze van aki átéli/elhiszi, van aki nem.

Nem bántás volt. :)

2011. jan. 6. 13:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen, mikor leestem egy lóról. Az időérzékem is elment, olyan volt, mindha az egész 1 fél óra alatt történt volna
2011. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem éltem át ilyet, halálközeli élményt sem, aminek örülök. :-)
2011. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
9-10 éves koromban a medencében rám ugrott egy pasi és ahogy merültem lefelé és láttam a buborékokat, akkor arra gondoltam, hogy anyu mennyire szomorú lesz, mert itt én most meghalok.
2011. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
3-as komment teljesen igaz, csak mindenki mozinak hiszi. Egy balesetnél ami 1 másodperc alatt lefut, még az eszed sem használod, csak az ösztöneid, jószerivel a szem csukva is van, de ha nem is, ált nem nagyon szoktak emlékezni az adott pillanatnyi részre
2011. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
azt olvastam valahol, hogy azért van, mert az agyad tudja, hogy baj van, és rádzúdítja az összes emléked, hátha ottvan a megoldás is :D de nemtom mennyire hülyeség ez..
2011. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!