Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan embereknek akiknek lentebb van a gatyájuk a megszokottnál?

Figyelt kérdés

én is ilyen típus vagyok... de én nem azért csinálom mert olyan laza ,hanem mert így érzem jól magam és így szoktam meg, a hasamat sem nyomja egész nap ha felhúzom a mellkasomig a nadrágomat....


de persze a suliba a tanárok mondják meg a szüleim is ,hogy "hol van a gatyád" "fiam húzd feljebb a nadrágodat"


nem értem hogy ez miért zavaró a másik fél számára ,nem bántottam nem csináltam vele semmit,de akkor neki miért van baja velem?


nem tudom megtalálni a tiszteletlenség és a gatyaletolás közötti összefüggéseket ,mert gyanítom ezért akarják hogy feljebb húzzam..


mit gondoltok?

17F


2010. nov. 30. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most ettem, ezt gondolom.
2010. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Nekem pl. van egy barátom, aki folyton lehúzva hordja, de a kabátja/pulcsija általában takarja. Igazából nincs is annyira lehúzva neki teljesen a s*gge alá. Ezzel még úgy ellehet hülyülni.

A másik típus, mikor már a combodon van és RAJságból még odarak egy szegecses övet. Na akkor úgy orrbavágnám.:)


L/tizenx

2010. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

senki nem kíváncsi az alsógatyádra

amúgy, bár lány vagyok most kispóroltam a nadrágomból az övet és tényleg kényelmes csak szokatlan, mert ugye mindig lecsúszik, de a bugyimat azért nem mutogatom

2010. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nálunk is megy folyton, a biosztanárunk is azt mondta az egyik németes csoporttársamnak az órán, hogy húzza fel a gatyáját. De én azt nem értem, hogy minek kell lehúzni? Az évfolyamban is baromi sokan vannak akik úgy lehúzzák a nadrágjukat, hogy kilátszik a gatyájuk. De minek??? Az oké, hogy nem nyomja a hasadat a nadrág, de akkor vegyetek egy nagyobbat és az majd nem fogja nyomni. Ez csak egy új divat, a vak is látja ;-)
2010. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó ,igen a másik típust én is már nagy balfütyinek nézem...én sem szeretem azt..
2010. nov. 30. 18:32
 6/15 A kérdező kommentje:

az oké hogy nem kíváncsi, de ha nem AKKOR NE NÉZZEN ODA


vagy te egész nap azon fáradsz hogy bebiztosítsd hogy mindenkinek a derekánál legyen a gatyója....XD

2010. nov. 30. 18:33
 7/15 A kérdező kommentje:

látom nem sikerül meggyőzni titeket...


akkor mondok egy másik példát ,te szoktad azért csesztetni a másikat mert mondjuk szemüveges ,vagy a tanár nem mondja az órán hogy fiam láss már jobban....


nem ilyen nincs mert az egy rossz képesség a nemlátás


de nem értem hogy miért kell leszólni egy közel hasonló dolgot mikor az illető így érzi jól magát

2010. nov. 30. 18:35
 8/15 anonim ***** válasza:

de zavar ez téged

nem másoknak kéne változtatni, hanem neked, ők beszólnak, hogy jajj a nadrágod húzd már feljebb, te pedig nem foglalkozol velük

na így ok?

2010. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát a szemüveg és a lelógó gatya egyáltalán nem hasonló. Jobb példa nem jutott eszedbe? Ezzel csak lejáratod magad :)
2010. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én bírom ha a srácnak levan tolva a gatyája..persze nem combig :DDD


17/L

2010. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!