Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Facebookra kiraknak képet 100...

Facebookra kiraknak képet 100 emberről hogy ők a legjobbak, közbe az ilyesféle embereknek nincsenek is igaz barátai, mire jó ez?

Figyelt kérdés

miért jobb a mai világba a sok haver ,minél több annál jobb mint hogy lenne egy tényleg igaz barátod???


ugyanez a szerelemnél .a csak minél több haverral "gyúró" embernek sosem lesz komoly kapcsolata, mer nem tudja komolyan venni a másikat. ez az én álláspontom ,de győzzetek meg ha nem így van

18f


2011. aug. 28. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyet értek veled
2011. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is :)
2011. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

olyantól örülnék legjobban a válaszoknak akik csinálnak ilyet. gondolom ti sem olyanok vagytok :D


csak úgy mégis hogy mi ezzel a céljuk? :D

2011. aug. 29. 09:41
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Az én álláspontom az, hogy 1 igazi barát, meg sok haver :D
2011. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1et értek :) Volt egy lány az osztályomban, 12éve ismerjük egymást, mégis, ha segíteni akarok neki, akkor le se toj, szalad a nagymenőkhöz nyafizni (akik persze a FB-n a legjobaak -.-) akik persze jól kibeszélik... De nem erőlködöm, az ilyeneket sajnálom :P
2011. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát én meg úgy vagyok vele, hogy mi a fr.ancnak kellenek a haverok? van értelme, hogy az embernek sok haverja van? bulizni, hülyülni egy baráttal is lehet plusz ő nem tűnik el, ha az ember bajban van.
2011. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

13:55. neharagudj hogy ilyet irok ,de te milyen világban élsz? . a mai világban az emberek másra sem jók csak haverkodásra, ha jó a dumád haverkodnak veled, hülyülnek, ha nem jó átlátnak rajtad(najó ez is túlzás. de tény h nem vesznek túl komolyan akkor)..sajnos nekem egy igazi barátom van aki szerintem engem is komoly barátnak gondol.de ő vele nemtok menni bulizni,alkoholizálni(életembe eddig ha 5x mentem már sokat mondtam)


de lehet vmit szrul csinálok, vagy egyszerűen az igényeim nagyok. nemtudom mi lehet de vmi tuti nem jó

2011. szept. 2. 15:40
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem ez a véleményem és egyszerűen nincs szükségem a felszínes haveri kapcsolatokra. lehet, hogy ez furcsa, de én így érzem és szerintem nem vagyok egyedül. egyébként 20 L vagyok.
2011. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nekem sincs. kifejezetten sz.r érzés ha az osztálytársaimmal kell lennem, van amelyikkel tudok dumálni, de a nagyjával csak érdektelen témákról..ha piálok lesüllyedek a szintrükre és akkor jól érzem magam velük is


dehát akkor mit csináljak kedves 20L?? olyan kevés helyen lehet megfelelő embereket találni, sulin kívül hol keressek?

annyit modok mg magamról h kondizok,gitározok.konditeremben ált. nagyképű egyedek vannak. gitárral még lehetne vmi értelmesebb társaságba keverednem ,csak ott meg az a gond h nem holmi jazz zenéket hallgatok hanem inkább sum41,green day. stb stílust kedvelem, így megin ott tartok h az ilyen zenét játszó emberek jó piálós parasztok(túlzás tudom de van benne vmi)..beállnék egy ilyen bandába csak a zene miatt semmi barátság az meg olyan rossz:\

2011. szept. 2. 19:58
 10/13 anonim ***** válasza:

20L vagyok


sulin kívül? rengeteg helyen lehet megismerkedni emberekkel, az már persze más kérdés, hogy sikerül-e. Pl. ha olyan sportot ahol csapat van akkor ott tudsz ismerkedni, vaaagy nyelvtanfolyamon, vagy munkahelyen, akárhol, hidd el, hogy az iskolán kívül is van élet. Személy szerint az a tapasztalatom, hogy az iskolában általában csak felszínes "haveri" kapcsolatok alakulnak ki, amik kb. arról szólnak, h.: "te írtál házit? te tanultál a dogára? elmegyünk bulizni és jól beb.unk?" és társai, és itt kb. meg is áll a tudomány. Szerintem ne is számítsál rá, hogy az iskolában találsz magadnak egy barátot. Sok mindent nem tudsz tenni, azon kívül, hogy a fent felsorolt helyeken próbálkozol, de még az sem biztos, hogy ott találsz valakit, semmi sem biztos. Szerintem próbálj meg nem ezen görcsölni, próbáld meg azt, hogy ne ez legyen minden gondolatod, mert az aztán jól tönkre tud vágni lelkileg. Lehet, hogy ha nem görcsölsz rá ennyire, akkor jönnek majd magától a barátok, csak ki kell várni. Egyébként meg, főiskolán is van esélyed barátkozni, ott azért már rá lehet akadni pár értelmesebb emberre is...

2011. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!