Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is szokott ilyen lenni?

Veletek is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Olyan időszakok,amikro tényleg semmi se sikerül,legszívesebben meghalnátok,szomorúak vagytok,mindig..nekem ez máe 3 éve tart:( semmitől nem lezs jó kedvem,úgy érzem,hogy mindne hülyeség,értelmetlen az élet:( és napról napra rosszabb:'( 3 éve szenvedek egyre jobban:(
2010. dec. 1. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Időnként szokott és nálam is elég sokáig tart.
2010. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én már nem bírom:( Most is bőgök:'(
2010. dec. 1. 21:08
 3/15 anonim ***** válasza:

Szokott lenni ilyen velem. Hangulatingadozás. De , ha neked folyamatosan 3 éve tart az nem túl jó. Lehet, hogy depressziós vagy. Szerintem érdemes lenne egy pszichológust megkeresni, egy jó kis beszélgetésre, biztos,h ogy adni fog tanácsokat. de ne hagyd hogy gyógyszerrel tömjön tele! Csak mond el mi a baj.

Nálam egyébként azért van , mert nincs miért boldognak lennem. Nem érzem azt, hogy túlságosan is fontos lennék bárkinek is. Mellesleg teljesen átlagos is vagyok. Amikor nem vagyok magam alatt, akkor általában sokkal jobb. Nem érdekel akkor semmi sem, nagyobb az önbizalmam is.

De hát...lehet, h nekem is felkéne keresnem egy pszichológust:/.


L/..

2010. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én most érzem azt, hogy felvagdalom az ereimet, olyan szar kedvem van. bőgök, és nem tudom, hogy miért, de bőgök...
2010. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és a legrosszabb,hogy senki sem ért meg:( miért nem tanulok?miért nem fogyózok?miért nem vagyok szép?Miért nincsneenk barátaim? hogy lehetek iylen szar? ..:( semmi erőm semmire már:(
2010. dec. 1. 21:10
 6/15 A kérdező kommentje:
Van vmi oka?
2010. dec. 1. 21:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Én megtudlak érteni teljesen. 2. válaszoló vagyok.Sajnos tudom mit érzel és tényleg nem jó:/
2010. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És tényleg egyre szarabb a kedvem:( már török zúzok,az idegességembe,kitörtem egy ablakot,összetörtem egy csomó dolgot,még ,,nyugalmi" állapotban is lejött a tollam teteje,mert állandóan ideges vagyok:(
2010. dec. 1. 21:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy lekéne nyugodnod. Mondom menj el pszichológushoz. Voltál már?

Miért érzed magad ilyen szarul? Ha gondolod írj privit. Én meghallgatlak. Holnap tudok rá válaszolni.

2010. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!