Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is volt így/szokott...

Veletek is volt így/szokott így lenni? Idővel javul a helyzet?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, muszáj el mennem innen. Még csak nem is az országból,-bár az lenne a legjobb - hanem ismerős környezetből. Elegem van abból hogy minden nap ugyan olyan, hogy minden ismerős és megszokott. Nincs olyan ember aki megértene, pedig elég - én úgy gondolom - sok oldalú, és elfogadó ember vagyok másokkal szemben. Ennek ellenére, senki nem ért meg igazán. Nagyon szeretnék már most utazni, megismerni új arcokat, kultúrákat, új környezetet.

Ez jelenlegi állapot, vagy nevezhetjük élet érzésnek,azt, hogy "húz a szívem" illetve elvágyódom innen?


Bocsi, hogy hosszú lett.Előre is köszönöm a válaszokat,és szívesen olvasok hasonló eseteket .


Egy 14 éves lány .


2011. márc. 29. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mindenképpen egy pozitív dolog! És reménykedj benne,hogy nem fog majd elmúlni,mert így legalább nem vagy az a "mindegy" kategória. Amint idősebb leszel mehetsz majd világot látni,és ez jó! Én is hasonló vagyok e téren,mint te! Alig várom,hogy kitudjak szabadulni a "burokból" és új dolgokkal találkozhassak.

L/15

2011. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha idősebb leszel... mondjuk 2 év múlva, utazz el egy közeli szabad területre, teríts ki egy pokrócot, vigyéz magaddal egy könyvet, merülj el a saját ízlésvilágú zenédben, majd élvezd ki a helyzetedet, hogy a környezet nem változatlan. Próbálj meg mondjuk egy parkban sétálni, és figyelni, ahogy "nő a fű". Kikapcsolódásképp megfelelő. Én is szeretnék szabadulni, nagyon hosszú ideje tervezek egy effajta kirándulást, Egymagam.

Vagy akár... menj el egy tábotba, ahol nem ugyan olyan arcok sündörögnek egész nap, ismerkedhetsz... stb.

Most hirtelen jobb tanáccsal nem tudok szolgálni. : )

2011. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat halotam volna.' pont ugyanigy erzek.....nekemis elege'van mindenbol mar. Ez sztem a komolysag es a koran erettseg jele. Pont ugyamilyen helyzetben vagyok 16 l

ha akarsz irj privit :)

2011. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze, akor teszi. :) nekem is van ilyenem.
2011. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szegény te, ha már 14 évesen így érzel, hogy fogod kibírni 18 éves korodig? Én 15-16 körül lehettem, amikor először így éreztem, 18 évesen pedig ki is költöztem Angliába. :) Életemben akkor voltam magamra a legbüszkébb, mert tudtam, hogy olyan dolgot vittem véghez, amit hosszú évekig akartam. És amikor sikerült, az bizony leírhatatlan volt.

Kitartás és ne félj bátor lenni. :)

19/L

2011. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!