Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden ember szeretne valahogy...

Minden ember szeretne valahogy kitűnni és nem átlagos lenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
én igen.
2010. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Konkrétan mire gondolsz?

Szerintem nem mindenben szeretnek kitűnni az emberek, csak egy adott témában, ami érdekli. Te miben szeretnél kitűnni?:)

Én sem tartom magam teljesen az átlagba, mindenki lehet különc a maga módján.

2010. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
éppen ezért mindenki átlag ember
2010. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát aki utál átlagos lenni, és unja azt, az igen. Aki "átlagon aluli" az meglenne elégedne az átlagos élettel, de egy idő után ő is megunná.
2010. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezért olyan átlagosak.
2010. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik kommentelő nagyon értelmeset mondott: mindenki abban szeretne kitűnni, ami érdekli.Vagyis ha neked mondjuk a zene az életed,akkor

2010. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne haragudj folytatom, valaki sajnos közbeírt:(:)

Tehát ha neked a zene , az éneklés az életed, akkor szeretnél megnyerni mondjuk egy tehetségkutatót.

Szerintem mindenki átlagos ember valójában, mert mindenki valójában csak egy dologhoz ért, de ha azt az egy dolgot megtalálja, akkor abban nagyon sikeres lehet, feltéve ha érdekli mondjuk az adott sport.Ha nem, akkor meg kell találni azt a második sportot vagy például képzőművészetet, amiben nagyon tehetséges lehet még.

Én azt vallom, hogy minden ember egyformán értékes, egyformán tehetséges, csak meg kell találni azt az utat, ami elvezet a tehetséghez és a boldogsághoz.

2010. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!