Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itt van/vannak olyan emberek...

Itt van/vannak olyan emberek akik mások mint egy átlagos ember esetleg úgy érzi?

Figyelt kérdés
a kérdésemet úgy értem h bármiben más...bármiben más mint egy átlag ember.
2009. szept. 13. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Bazz minden ember más és más :D
2009. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy te mit értesz átlag alatt...
2009. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akármi!Furcsa dolgot csinál vagy furcsa szokásai vannak bármi.Vagy olyan érzése van h ő nem tartozik valami miatt az emberek közé ilyesmik.
2009. szept. 13. 12:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én más vagyok az átlag embereknél, de ez inkább negatív másság, mint pozitív. És nem is nagyon szeretem az embereket.
2009. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én meg pozitív másság vagyok :D
2009. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én is így vagyok nem nagyon szeretem az embereket
2009. szept. 13. 13:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok, külsőben-belsőben meglátszik rajtam, hogy utálom az emberek közelségét... :S

nem is néznek embernek... :/ de már nem is bánom, én sem tartom magam annak...

2009. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is mindenki más xd

( még az unalmas fazonok is mind máshogy unalmasak :))

rám mindenki azt mondja, hogy különös vagyok..

vannak nagy hülyeségeim mindig próbálom az embereket megnevettetni és sokan mondják, hogy elég közvetlen vagyok az emberekkel ( nem elsőre, de öt perc után biztosan xd) szóval én alapból szeretem az embereket vagyis próbálok nekik megfelelni, mert ez nekem nagyon fontos. De mostanában sok rossz dolog történt velem, ezért elég sokszor vagyok rosszkedvű pár barátom valamennyit észrevett belőle, de olyankor mindig egy vicces mondattal leállítottam az aggódásukat, pedig tényleg nagyon szarul érzem magam, de nem akarom, hogy tudjanak róla. Nem merem előttük felvállalni a rossz dolgokat, de lehet, hogy ez átlagos. Legalábbis gondolom.. :) További jó napot mindenkinek! :)

2009. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, én pl. elég hülye vagyok..
2009. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, van egy jelképes "aranylétra" azon föl kell mászni. Van aki feljebb van, van aki méginkább, stb. Alul talán kevesen vannak, mindenki jutott már valameddig, ott középtájon tolonganak a legtöbben, följebb egyre kevesebb, legfelül csak néhányan. Onnan lehet tudni, hogy már eléggé fönt van valaki, hogy tisztességes, szeret mindenkit, a legfelsők még az ellenségeiket is.
2009. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!