Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen szőrösszí...

Csak én vagyok ilyen szőrösszívű bunkó, vagy ti is egyetértetek?

Figyelt kérdés

van egy lány (A) akit baromira utálok, de annyira hogy hányok tőle. És van egy másik barátnőm (B) aki imádja a csajt. nos, mivel én utálom mindig köcsög megjegyzéseket teszek rá a B-nek, akit ez látszólag zavar ugyan, de csak kicsit, élőben mindig ölelget, meg puszipuszi meg minden, de megtudtam hogy a hátam mögött kibeszél egy másik barátnőmnek (C), mert miért utálom A-t, miközben tök jófej, de szerintem B-nek nem jutott el a tudatáig hogy A mekkora kékeres f*sz volt velem annak idején.:D

Szal ma egész nap közömbös gyökér voltam vele, de facebookon mondta hogy többet nem is beszél A-val, csak béküljek ki vele, és C mesélte hogy neki a telefonba még sírt is hogy ez milyen rossz.. és ezen C (aki eddig tökéletesen egyetértett velem) fullra meghatódott és ott győszködött hogy béküljekkivele, milyenrosszneki meg minden de én ezt továbbrais LESZAROM mert rohadtul mérges vagyok B-re és kib*szottnagyot csalódtam benne.

a kérdés: te megbocsájtottál volna már B-nek, vagy csak én vagyok ekkora f*sz?:D

köszi ha elolvastad, és ha arról akarsz oltani h mekkora gyöér vagyok, akkor inkább ne sírjon a szád;)


2010. dec. 6. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem bocsájts meg neki , ha tényleg ennyire megbánta akkor nincs itt gond

ui.: hű mennyi dramah :D

2010. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire hiányzik, vagy lehet h jó lenne ha jóban lennétek, mert sose árt ha vki bír :D
2010. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

tudom, de azt kihagytam hogy a legtöbb órán mellettem ül, a padsor szélén vagyis ha én nemvagyok vele beszélőviszonyban akkor unja a fejét órákon.. és úgy érzem hogy csak ezért akar velem kibékülni.:D és itt nem 'bír'-ásról van szó hanem 'barátságról' nemmindegy:D

köszi a válaszokat:)

2010. dec. 6. 21:12
 4/9 A kérdező kommentje:
amugy tudom hogy olyanokvagyunk mint a barátokközt de ez most nemlényeg:DD
2010. dec. 6. 21:13
 5/9 nyugi,csak én vagyok ***** válasza:

ismerős helyzet.



hogyha tényleg annyira fontos neked (B) akkor békülj ki vele.



de szerintem ennek az egész veszekedésnek nincs értelme.



Hogyha (B) jó barát(nő) (A)-val, akkor ezt nem bonthatod csak úgy fel, mert neked nem tetszik (A) viselkedése.



Hogyha tényleg annyira rossz (A) akkor majd (B) is észre fogja venni. Éppen ezért mondom, hogy hagyd, hogy legyenek együtt de kérd meg (B)-t, hogy ne beszéljen rólad (A)-nak.



(C) meg egy jó kém:>



Ha meg (B) csakis folytatja a kibeszélésedet, akkor legyetek jóban (C)-vel és mikor majd (B) meglátja, hogy (A) milyen kibírhatatlan (ha tényleg így van és nem csak veled ilyen), akkor majd engedd magadhoz (B)-t még közelebb:D

2010. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hmm...hmm...ja...jaja...nekem volt egy hasonló esetem.

A: legjobb barátom

B: Barátnőm

C: barátnőm legjobb barátnője


A elkezdett járni C-vel erre A elmondta a titkaimat C-nek aki elmondta B-nek hogy ideje lenne továbblépni...erre B kiakadt mert nem tőlem tudta meg. Nos most A éppen B vel jár, C pedig valahol amerika nyugati partjainál van...Szóval ennyi volt a 3 éves kapcsolat B-vel és a 10 éves legjobb barátság A-val...

2010. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:ss csak ebben a sztoriban te vagy azami nálam B..:s nálunk mnyuk más a helyzet mert nincs bennepasi, és mindenki a legjobb barátnőim közé tartoz(ott)ik. kivéve persze A-t.:D
2010. dec. 7. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
(B)-nek nem jutott el a tudatáig, hogy azért utálod, mert szemét volt veled, ezért nem kell rá haragudni, lehet nem esett le neki és nem értette a dolgot, és azt hitte, hogy csak hisztizel... A leírtak alapján fontos vagy neki, és szerintem békülj ki vele, mielőtt még mindenki megutál.
2010. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem eljutott a tudatáig..:D köszi a választ.:D
2010. dec. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!