Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A magyar emberek miert vonakod...

A magyar emberek miert vonakodnak a mastol? Ertem itt kultura teren, vallasok teren, es miert hisznek el mindent a tvnek? Ertem itt terorizmus. Arabok, indiaiak, pakisztanok. Stb

Figyelt kérdés
neked mi a velemenyed?
2010. dec. 8. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mi egy nagyon különleges nép vagyunk. :) Én már meg sem lepődöm dolgokon, mert nőtt az ingerküszöböm.

Az a legrosszabb, hogy sok az IQ light emberke az országban, akik minden hülyeséget elhisznek, aztán meg is osztják másokkal, terjesztik és csak ártanak.

2010. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen kedves elso en is hasonlo keppen gondolom olyan emberek mondanak velemenyeket mas nepekrol akik eloben nem lattak talan egy mas nemzetet sem,sem tapasztalat nincs semmi csak a hirek,tv,ujsag,es konyv...koszi a valaszt
2010. dec. 8. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
na igen, ez az IQ light dolog sajnos nagyon (kiemelkedően nagyon) jelen van szerény kis országunkban sajnos
2010. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha még nem is találkoznak velük, akkor nem mindegy mit gondolnak róluk?

Ha tömegesen települnének be, saját benyomásaikra is hagyatkozhatnának a magyarok, ami nem biztos h jobb lenne, mint amit a média sugall róluk...

Máshol is ugyanígy van.

2010. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
erdekesek vagyunk mi magyarok, amugy ha masik ertelemben teszem fel a kerdest lasd mi a velemenyetek az arab es pakisztan ferfiakrol mindenki rja a megvetest veluk kapcsolatban lasd egyeb kerdesek kozott a valaszokat,itt viszont mindenki az iQ KERDESSEL A MAGYAROKAT SZAPULJA.ilyen ketszinu nep lennenk?hmmm
2010. dec. 8. 11:32
 6/12 A kérdező kommentje:
nem a magyarorszagra valo koltozesuket firtatom , de mebrek ugy mondanak velemenyeket hogy nem ismerik a kulturajukat, es oda mennek az o hazajukba es leszoljak oket mert nem bikiniben strandolnak a nok hanem csadorban, az o felfogasuk szerint meg pont a bikini a szegyenletes dolog... erdekes tema ez
2010. dec. 8. 11:34
 7/12 anonim ***** válasza:

a magyarok hihetetlenül konzervatívak, elég utalni rá, hogy füvet szívok, hogy úgy nézzenek rám mint a lehányt rongyra, miközben a fél társadalom alkoholista, a másik fél meg gyógyszerezi magát.


vallás tekintetében még álszentek is vagyunk, valami 10% körül van a hithű keresztények aránya, templomba még annyian se járnak, az utóbi népszámláláson viszont 74%-ra jött ki ez a szám.

2010. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az is érdekes, hogy mindig mindenki a jobb csoportba sorolja magát és mégis...


főleg aki ilyen kérdést ír ki...

Nagyon ügyes vagy kérdező, ilyen észrevételekkel, megfigyelésekkel, tapasztalattal nem a Nasa-ban dolgozol? pedig ott kéne

2010. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
miert vagy cinikus?en csak ismerek hasonlo embereket es azt latom a magyarok lenezik oket es a vallasukat.ezert erdekel csak a velemeny mert nem ertem miert... es erdekes sztem pont az olyan emberek miatt van ez mint te...
2010. dec. 8. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:
az emberek sokszor lenézik a másságot.persze ez relatív,mi számít másságnak.máshol is ez megy vmilyen szinten.Ahogy én látom a helyzetet, a magyarok azért intoleránsok,mert félnek.ugye a politikusok szétcseszik az országot,sok a szegény,bűnözés van stb...és félelmükben ugye jön a mindenkit utáljunk aki nem magyar,mert az is veszélyes kishazánkra nézve,csakhogy ez nem megoldás.talán az itthoni cigány probléma miatt is van ez a hozzáállás.
2010. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!