Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Osztálytársaim folyton azzal...

Osztálytársaim folyton azzal jönnek, hogy milyen magas vagyok. Mit tegyek? Már kezdem kellemetlenül érezni magam miatta

Figyelt kérdés

Alacsony osztálytársaim vannak, a 90%-a 160 alatt van.Az a helyzet, hogy hallgatom, amikor beszélnek, hogy de jó ilyen kicsinek lenni és inkább 150-155 centisek nőként, mint nagy "debellák" legyen. Múltkor odejött hozzám egy lány, végigfuttatta rajtam a szemét, felnézett rám és megjegyezte, hogy milyen magas vagyok. Már én kezdem rosszul érezni magam miatta. 164 centi vagyok ( de az is lehet, hogy 165), ez olyan hatalmas magasság ? Ezért kell szívózni velem ? Vagy tényleg magas ? Már nem tudom...

16/l


2010. dec. 9. 20:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem magas :D

Köszi mindenkinek !

2010. dec. 11. 14:06
 12/16 anonim ***** válasza:

165 centi az egyáltalán nem magas. Inkább átlagos, vagy alacsonyabb. Mondjuk ha mindenki 160 alatt van, akkor tényleg magasnak számíthatsz köztük. Én amúgy 180 vagyok (lány). Na az már tényleg magas. :)


Egyébként hülyék az osztálytársaid, nem tudom, mit vannak fennakadva ezen. Majd ha elkerülsz a suliból, meglátod, nem is vagy magas.


Ha meg szopatnak, vágj neki vissza, hogy ők meg kerti törpék, s*ggdugaszok, mit tudom én.

2010. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy magas.!

Barátnőm 11 évesen 165 centi.És az osztálytársam [igaz fiú] 175centi..nem vagy magas. az osztálytársaid túl alacsonyak..

Nálunk 145-155centiig van az átlag de van sok magasabb is.

12/L

2012. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Zakhalaeus válasza:
45%
Én 14 éves vagyok és 180 centi és meg akarok lenni 2 méter... Örülj, ha magasabb vagy mint a többiek...
2012. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy mi a gond a látásképükkel!

De ha nekik az magas, akkor ellátogatok hozzátok, meg nézném hogy rám mit mondanának 190 centis létemre!

15/f

2013. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ne izgulj, nem vagy annyira nagyon magas, ez akkor sem számít annak, ha lány vagy. Amúgy ne érezd kellemetlenül magad, nem tehetsz róla. Egyébként sem számítasz egyáltalán magas :D
2014. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!