Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk, lányok.178 centi vagyok...

Fiuk, lányok.178 centi vagyok és szeretnék magassarkut felvenni, aminek kb olyan 8 centis a sarka. Szerintetek Ciki ha ilyen magas létemre magassarkut veszek fel? Osztálytársaim elég picik, és igyis zavar.

Figyelt kérdés
Mert szeretem a magassarkukat. De nem szeretném hogy óriásozzanak. szoktatok magaslányokat látni az utcán, és nem ciki?
2009. nov. 15. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
hát, ha szép vékony és csini vagy, akkor nyugodtan felveheted alkalmakra, biztos, hogy mindenki téged fog nézni, (és irigyelni fognak). :) Ha kissé duci, vagy túlsúlyos vagy, akkor lebeszélnélek róla. (most nehogy megbántódjanak a magas ducik).
2009. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy felveheted. Én csak örölök, ha egy nő magassarkúban van. Annyi fiús nő van, hogy az szörnyű. Az osztálytársakkal ne törődj, lehet 1-2 irigy be fog szólni,de ha tudsz járni a cipőben, akkor viseld bátran, akár minden nap. :)
2009. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
azért a mindennapi hordásról lebeszélném, különben az ortopédián fog kikötni egy idő múlva... :)
2009. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Én 180 cm vagyok, mégis hordok 10 centis cipőt... Ha beszólnak, az csak irigységből lesz... :)
2009. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Mármint, hogy 10 centis sarkút... :D
2009. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan hordd! Én is magas vagyok, de ha felveszek tűsarkút, még több fiú néz, és nem úgy, mint egy ufora, mivel akad, aki le is szólít így is. Pedig nem vagyok szépségkirálynő, de a magasság miatt nincs probléma.
2009. nov. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2009. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Én elég furán szoktam nézni az ilyen óriáscsajokra. 8 cm-es sarkú cipőben meg kifejezetten nem szép látvány egy nő sem (szerintem). Bár én pasi vagyok... nem tetszik az ilyen.
2009. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy felveheted. Így lesz belőled szupermodell mert anélkül is az vagy a 178 cm-edel de + 8 cm.De jó neked hogy 178 cm magas vagy én 174-175 cm magas vagyok de örülnék ha 180 cm lennék.De nem hiszem hogy leszek mert már 23 éves vagyok. Persze legallább egész jó magasságom vann.
2009. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasiknak és nőknek is tetszik a magas nő.

Persze hogy nem ciki ha magas vagy és magas sarkút veszel fel. Tök jó mindenki téged fog nézni hogy ez egy divatmodell biztosan. Biztos szép csaj is lehetsz meg karcsú is mert a magas csajok mindig karcsúak és szépek. Én egyébként 174-175 cm vagyok. De mindig jobban érzem magam egy nagyon magas sarkúban.

2009. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!