Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen foglalkozást ajánlanáto...

Milyen foglalkozást ajánlanátok számomra?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Nagyon makacs, hirtelen haragú, kissé sértődékeny, de általában hamar megbánom és bocsánatot kérek. Szeretem az irodalmat, a testnevelést, az informatikát és a rajzot. Érdekel az emberek lelki világa. A kommunikációs képességem nagyon jó, szinte bárkivel találok közös témát, bő a szókincsem. Nagyon szeretem az állatokat, főleg a lovakat. Szabadidőmben kézilabdázok, vagy a barátnőimmel vagyok. Szívesen írok fogalmazásokat. Tulajdonságaim közé tartozik még a túlérzékenység, apró csúfolódások miatt is tudok sírni. Jó a memóriám, az órán hallott dolgokból már ötöst tudok írni, így itthon nem sokat kell tanulnom, inkább csak ismételnem.


Sokat gondolkodtam, de nem tudom milyen foglalkozások illenének hozzám. Nagyon szeretnék egyetemre menni, és diplomát szerezni. Terveim szerint három nyelvből fogok vizsgázni. (Német, Angol, Olasz)

Válaszaitokat köszönöm!

13/L


2010. dec. 13. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen a nyelvtanár jutott eszembe. (:


ezeket a sértődékenység, hirtelen harag, túlérzékenység meg majd kinövöd vagy idővel megtanulod helyesen kezelni szvsz

2010. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban jó a kommunikációs készséged, akkor az értékesítés/pénzügyi tanácsadás neked van kitalálva. És ráadásul nagyon jól is kereshetsz vele. (Én pont azért nem lettem sikeres, mert nekem nem ment ez a mindenkivel való könnyen kommunikálás)
2010. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát én nem olvastam végig de 13/l szerintem még elég sok időd van eldönteni meg változni is sokat fogsz még szal sztem még ne ezen gondolkozz
2010. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!