Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen munkát ajánlanátok egy...

Milyen munkát ajánlanátok egy embergyűlölő személynek? (+kifejtés)

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen fóbiám, önértékelési problémám, egyszerűen utálom az emberek nagy részét, mert olyanok, amilyenek. (kifejtés kérésre)


Milyen állásokban gondolkozzak, ahol a legminimálisabb emberi érintkezésre számíthatok, vagy legalább nem kell személyesen találkoznom velük, legfeljebb írásban, vagy telefonon?


2011. máj. 11. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Erdész. De inkább szeresd meg az embereket,. Így nem lehet egy életet értelmesen leélni.
2011. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sírásó.Kórboncnok. Tudnál kárörvendeni...
2011. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

megszeretni nem fogom őket. nem is így működnek az érzések


kárörvendeni nem akarok, csak olyan hely kell, ahol nem fordul meg sok (élő) ember személyesen, főleg nem minden nap új emberek.

2011. máj. 11. 16:08
 4/16 anonim ***** válasza:
lány / fiú vagy?
2011. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Legyél kamionos, akkor hetekig lehetsz egyedül a fülkében.
2011. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
És mi a bajod velük ? Hány éves vagy ?
2011. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

éjjeli őr, kutató egyedül, fotózás (táj),földműves saját területen zöldség/gyümölcs stb, állat tenyésztés, régész (azt is csak saját erőből ha egyedül akarod), remete és megélsz a saját terméseidből

hát másra nem nagyon tudok gondolni már

2011. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

16:23

fiú, a lányoknál nagyobb a szociális késztetés

de nem hiszem hogy sok köze lenne a munka kérdéséhez

ha mégis, kíváncsian várom


16:28

ez jónak hangzik, habár át kell gondolni a hátrányokat is

lesz egy jó kis gyűjteményem, amiből ki kell majd válogatnom, mi illik hozzám jobban

de a sírásó, patológus is tetszett


16:28

a bajom velük nagyon sok. leginkább az alacsony érzelmi intelligencia, és a tolerancia hiánya. természetesen az értelmi szint sem mindig elég a társalgáshoz, és túlságosan öntörvényű is vagyok

meg egyszerűen zavar a tömeg, a nyugodtabb környezetet jobban szeretem

hány éves vagyok? attól függ ki miért kérdezi.


16:34

igen, ezekre én is gondoltam, de nagyon nehezen kivitelezhetők, hiszen szintén sok pénz kell hozzájuk. venni egy nagy telket a helyekben, vagy egy fényképezőt, meg a művészet is manapság arról szól, ki nyalja be jobban magát a gálákon.

2011. máj. 11. 17:45
 9/16 anonim válasza:

16:28 :)

Csak kíváncsi vagyok, hogy hány évesen ez az életfelfogásod.

Egyébként én se nagyon szeretem az embereket S:

2011. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

fiatal vagyok, ennyit elárulok

sajnos sokszor érettebb az idősebbeknél, és ezt nem én állítom magamról


de én úgy vettem észre, hogy nincs nagyon összefüggés már ezek közt. néha egy középiskolás felnőttebb, mint egy nyugdíjas doktor

ez pedig igazán kiábrándító, már ha marad valami ábránd


szívesen beszélek bárkivel, aki hozzám hasonló, de általában úgyis az lesz belőle, hogy kiderül, én nagyon más vagyok

állítólag túl sokat várok el az emberektől

többnyire ezek is munkahelyi konfliktusokhoz vezetnek


ehhez jön rossz párosításként, hogy alapvetően nem vagyok antiszociális vagy aszociális, de a környezetem megváltoztatott

2011. máj. 11. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!