Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Élnünk kell, míg meg nem...

"Élnünk kell, míg meg nem halunk. " Engem nagyon megfogott ez az idézet. Belőletek milyen gondolatot vált ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Üres klisé szerintem, és erőltetett is. Bár függ attól is, ki milyen szövegkörnyezetben olvassa/hallja.
2010. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem mond. illetve igen, de az, teljesen alap. amíg nem halunk meg, addig nyilván élünk...
2010. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát kb olyan, mint: eszünk, aztán sz@runk. Semmi extra, logikai alapösszefüggés.
2010. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden alkalmat ki kell használni.
2010. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Cory Rose ***** válasza:
100%
Nyilván arra gondolt aki írta ezt az idézetet, hogy amíg meg nem halunk, addig igyekezzünk hasznosan tölteni az időnket. Az 'élni' itt nem egyszerűen arról szól, hogy eszel, alszol, lélegzel... Szerintem legalábbis.
2010. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó két hozzászóló válasza hasznos volt. persze, ha nem vált ki gondolatot, akkor nem vált ki, ez van.
2010. dec. 17. 14:42
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem többek között az is eszembe jutott, hogy bármilyen nehéz az élet, betegek vagyunk, nem szabad soha feladni, minden lehetőséget meg kell ragadni a gyógyulás érdekében, gyógyszer és rengeteg akarat erő, élni kell, mert egyszer úgyis meghalunk.
2010. dec. 17. 14:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Annak a hozzászólónak a válasza hasznos amivel egyetértesz?

röhej

2010. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy és ilyen idézetekből merítgetsz erőt?
2010. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok, halálos betegségem van halálközeli élményem is volt, mégis hótüresnek találom ezt a mondatot, ilyen gagyi amcsi filmes. Olvass inkább József Attilát, azok tényleg ütnek.
2010. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!