Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Skótság olyan lapra kinyomtatn...

Skótság olyan lapra kinyomtatni a tételeimet, amelyeknek a hátoldalára van írva/nyomtatva valami?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legalább újrahasznosítod a papírt.
2010. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha az vagy ,akkor igen,ha ilyent kérdezel akkor szerintem a papir ÉLÉRE is kéne nyomtass ,csak azt még nem találták fel,de kérdezd meg az apád,hogy ő írt-e annak idején a papir ÉLÉRE,mert skot lehetett ő is ezek szerint.
2010. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez skótság? Sztem ésszerűség és takarékoskodás.

Vizsga után már csak 1x fogod elővenni őket, és utána többet soha, nem érdemes aranykötést csinálni pár lapnak :D

2010. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük:D
2010. dec. 24. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít, ha minden oldalhoz és pár sorhoz külön lapot kell kezdeni. Még gyűjtöm is az ilyen félig üres lapokat, hogy firkálhassak a hátoldalukra.
2010. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele.
2010. dec. 24. 19:35
 7/12 anonim válasza:
100%
Igenis hogy nagyon ésszerű és praktikus.Falnak tudnék menni mikor küld az Otp.Dédász,T-home stb.egy levelet amiben van három-négy lap aminek a tartalma egy oldalon elférne az összes!Gondolom ez benne van a csomagdíjban,de ha ésszerüen csinálnák akkor a posta negyedannyit cipelne.Meg mi is kevesebbet fizetnénk a szemétért!A sok kivágott fáról ami a papirhoz kell már nem is beszélve!!
2010. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Környezettudatosság esetleg.
2010. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvosis jegyzetek/előadások voltak érettségis: magyar, töri lapokra nyomtatva és koliban mindig kérdezték h mi a jó eget tanulok, mert ugyebár ahogy tartottam ők a hátulját látták Kosztolányi és társaival, nem pedig a 2-ß-dezoxi-ribózt.


Amúgy én is megtartom az ilyeneket, más tételnek jó lesz, főleg ha elkezdek nagyiparban nyomtatni - mert nem bírok monitorról tanulni, ezt tudatosan gyakorolni akarom egyébként.


Azt meg nem szeretem amikor egy anyagot mind2 oldalra nyomtatok, mert mindig elfelejtek min. egyet a megfordításban és kimarad az az anyag/ képletek stb.


Jah és feles lapokból lehetnek még nálam később a firkás lapok, a napi teendős lapok, meg a képletgyakorolós, anat rajzos gyakorlós lapok.

2010. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem az.
2010. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!