Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogyha fényképez...

Miért van az, hogyha fényképeznek, és mosolygok rángatózik a szám?

Figyelt kérdés
Többször előfordult pl osztályfényképezésnél, és jártam egy modelliskolába, és az ottani fotózáson is. Lehet, hogy így nem lehetek modell?
2009. jan. 25. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor az ember szándékosan akar mosolyogni képekhez, akkor az erőltetett általában. sztem ezért is rángatózik a szád, mert sokan vagyunk így, ha mereven mosolygunk, akkor az minden lesz a képen, csak nem őszinte mosoly. próbáld ki azt, hogy úgy fényképezteted le magad, hogy pl szívből nevetsz valami nagyon vicces dolgon. majd meglátod, nem fog rángatózni a szád. (sztem)
2009. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Izomlázad lett...XD

Nem, egyébként azért van, mert a szádat is izmok mozgatják meg, és ha valaki ezeket az izmokat sokáig használja, elkezd fáradni.

pl. mint ha egy erős rugót húznál szét a karoddal.

2009. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De másnak miért nem? Edzeni kéne az arcizmaim ? :D
2009. jan. 28. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért rángatózik a szád, mert izgulsz, félsz. Nekem olyankor szokott.
2009. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és akkor mit tudok ellene tenni?
2009. febr. 2. 16:23
 6/6 anonim válasza:
valóban egy erőltetett mosolygásnál velem is előfordul, ez nem a Te hibád, próbálj valami szép dolgot felidézni és kapcsold ki a külvlágot és akkor őszintén fogsz mosolyogni. nekem bevált! :)
2009. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!