Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit mondanál, mi volt életed...

Mit mondanál, mi volt életed legnagyobb élménye?

Figyelt kérdés
Én a születésem napjára vagy az egyik külföldi utamra szavaznék :D
2010. dec. 29. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor lekéstem a buszt álmaim fiújával, akinek én is tetszem és volt még 1 óránk a következőig, közben elkezdett lemenni a nap. Nem volt elég pénzünk, összeraktunk 25-25 centet (Ausztriában voltunk), és vettünk közösen egy kólát, leültünk a holtvágánynál lévő elhagyott gyárépülethez és annyira elvoltunk, hogy lekéstünk még két járatot:) Ő a város másik felén lakik, de hazakísért, és azóta is udvarolgat:) Neked, kérdező?

13l

2010. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ez nem elmeny volt inkabb csalodas........A legjobb baratnom egy masik lanynak (akit ne utalok) adott igazat nem nekem ez nagyon rosszul esett es orokre az agyamba maradt...
2010. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a - feledhetetlen - síelés, ahol megismertem a szerelmemet, akibe azóta is bele vagyok zúgva! (Plátói, az én részemről...)
2010. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párom mosolygós arca reggel, mikor viszem neki ágyba a kávét.
2010. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első szex.
2010. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amikor az ausztráliai unokatesóim eljöttek hozzánk tavaly nyáron :)
2012. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!