Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úristen nem bírom már!?...

Úristen nem bírom már!? Megakarok halni

Figyelt kérdés

Elgem lett mindenből.Ma kiborult a bili.Minden rossz.Rosszak a jegyeim,anyával mindennaposak a veszekedések,nincsenek igaz barátaim,....

Tetszett egy srác,de én neki nem.Ma pedig félfüllel hallottam hogy azt mondják."Fúj képzeld összeakart jönni a Peti-vel,Én mondtam a Petinek hogy jöjjön vele össze nem fogja el venni tőle senkise." Nem akarok ilyen rondán élni.Elgem van ronda vagyok kövér vagyok!. Minden nap szivatnak,és én nem tudom sose lereagálni.Elegem van mindenből.Senkinek se kellek,ocsmány disznó vagyok.Már 4 éve próbálok lefogyni,szépülni,nagyon odafigyelek arra hogy nézek ki sminkelem magam,tudom mi a divatos....és akkor mégis ez van én már belefáradtam úgy érzem nincs más kiút már ebből.Én már nem tudom mit tegyek!Segítsetek kérlek!!!! 14/L


2011. jan. 3. 15:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mostanában szinte mindennap sírok. Én ezen sose leszek túl.négy éve ez van. És betelt a pohár
2011. jan. 3. 15:06
 2/13 anonim ***** válasza:

vegyél fel msn-re( ha fel akarsz én szívesen leszek a barátnőd, hisz nekem sincs olyan sok:(

írj egy privi üzit és elküldöm a címem

figyelj ne így fogd fel a dolgokat

15/L

2011. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
komolyan vegyél fel és akkor majd én is mesélek magamról és rájössz hogy nem csak a te hiszed azt, hogy csak a életed kilátástalan
2011. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
-csak
2011. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szia Csaj!

Eloszoris ne csinalj semmi hulyeseget amit megbanhatnal. Mindenkinek vannak rossz...es nagyon rossz napjai, nekem is . De meg mielott valami orultseget kovetnek el azt mondom hogy az egessz szar de a legjobb alunni egyet ra es aztan meglatom. Visszaemlekszem nekem is nagyon nehez volt ebben a korban ugyanezekkel a gondokkal kuzkottem mint te...veszekedttem a szuleimmel, nem akart szoban allni velem a fiu aki erossen tetszett. sokat segitett hogy elmentem az iskola pszihologushoz. O nem mondja el senkinek ami neki meselsz es az o segitsegevel talalhatnal megoldasokat a problemaidra.

En szoritok neked es imadkozok erted.

L/28

2011. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez túl mély probléma, amennyiben segítségre van szükséged írj a címemre és felveszlek az MSN listámra.

Garantálom neked, hogy kihúzlak ebből a szellemi gödörből.

Üdv ! És várom az üzeneted !

2011. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is egyik problémám a súlyom.. Nagyon rosszul érzem magam tőle és az a baj hogy én nem tudok tenni ellene semmit, mert rosszul vagyok ha nem eszek.

Egyébként ha nincs barátod (bár láttam hogy többen is írták hogy beszélnének veled) akkor nyugodtan írj nekem privátot, örülök ha beszélhetek valakivel, mert nekem viszont egy darab barátom sincs.

Mondjuk lehet hogy nem tenne jót neked még egy depresszióssal beszélni... :)

2011. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne az számítson, hogy hogyan nézel ki. Én is eléggé testes vagyok, és kapom is a megjegyzéseket, de elengedem őket.

Összesen 1 igaz barátom van, és egy olyan lány ismerősöm, akit nagyon szeretek (nem mint barát), de ő csak mint "apát" szeret. (Mostanában ez a divat) A jegyeim rosszak, az osztályom bunkó, stb...

Sajnálom, hogy a saját gondjaimat is beleírtam, de nagyon bántanak. Ha gondolod, priviben pár tapasztalatot, tippet tudok adni. 15/F

2011. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Amikor veled egyidős voltam,a fiúk a legrondább lánynak tartottak az osztályban. Ma meg már mivel van önbizalmam sikeres vagyok a pasiknál. A szülőkkel való veszekedések is természetesek.
2011. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

Elsetudjátok hinni mennyit segítetek.Felvettem egy két embert msn.re.Iskolapchihologushoz nem szereték menni,inkább a sima rendes pszichologust választanám.Viszont anya oda nem akar elvinni.Mit tegyek?Én nem merek időpontot kérni mert az égő.

2011. jan. 4. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!