Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úristen nem bírom már!?...

Úristen nem bírom már!? Megakarok halni

Figyelt kérdés

Elgem lett mindenből.Ma kiborult a bili.Minden rossz.Rosszak a jegyeim,anyával mindennaposak a veszekedések,nincsenek igaz barátaim,....

Tetszett egy srác,de én neki nem.Ma pedig félfüllel hallottam hogy azt mondják."Fúj képzeld összeakart jönni a Peti-vel,Én mondtam a Petinek hogy jöjjön vele össze nem fogja el venni tőle senkise." Nem akarok ilyen rondán élni.Elgem van ronda vagyok kövér vagyok!. Minden nap szivatnak,és én nem tudom sose lereagálni.Elegem van mindenből.Senkinek se kellek,ocsmány disznó vagyok.Már 4 éve próbálok lefogyni,szépülni,nagyon odafigyelek arra hogy nézek ki sminkelem magam,tudom mi a divatos....és akkor mégis ez van én már belefáradtam úgy érzem nincs más kiút már ebből.Én már nem tudom mit tegyek!Segítsetek kérlek!!!! 14/L


2011. jan. 3. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért égő?
2011. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát mert mások is mindig azt mondják hogy miylen égő már pszichológushoz jár..
2011. jan. 4. 18:02
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem égő pszichológushoz járni. Meg aztán senkinek nem is kell tudnia róla.
2011. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!