Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Hogyan definiálnátok...

Lányok! Hogyan definiálnátok a "vásárlas öröme" fogalmát?

Figyelt kérdés
Miért vagyunk boldogabbak tőle? Mi a jó benne (?pénzköltés?a szerzés öröme?vagy micsoda?)??? Hogyan magyarázzam meg a pasimnak, hogy nem veszek haszontalan dolgokat és nem vagyok vásárlásfüggő, és el tudom dönteni, hogy épp van-e pénzem arra a blúzra, vagy most a gyereknek kell gyógyszert venni.
2011. jan. 5. 18:23
 1/10 szamóca. ***** válasza:

nemtudom én személyszerint egyetlen örömöt találok benne: amikor vége van:D

szerintem baromi unalmas.

jó tény hogy örülök ha kapok valamit ami tényleg tetszik, de ez ritka, általában még alakítanom kell rajta:DD

2011. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert olyan jó egy kis papirfecniér kapni csini dolgokat. Amikro emgkapod a kis ajándékszatyrot,mintha jól vásároltál volna.Amit felvehetsz,mások dicsérik,mikor eldobod,s veszel helyette ujab és ujat.CSODÁLATOS

de más szemszzögböl: első a gyerek egészsége ,gyógyszer muszály,a főbb dolgok az elsők!!az egészség,kaja pár ruha.utána lehet vásárolgatni..:D

2011. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, vannak dolgok amik fontosabbak, de én pl.azt élvezem benne hogy ha veszek valamit akkor megnő az önbizalmam, és szórakoztató is vásárolgatni meg próbálgatni.:D
2011. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt az érzést nyújtja, hogy most szebb lettem:)
2011. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hhhú, tök jó még olvasni is a beszélgetést a vásárlásról :D

köszi lányok

2011. jan. 5. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
19:49-es látod az a baj, hogy Te csak egy kis papírfecnit látsz a pénzben, nem több óra kemény munkát. És azért vásárolni hogy kis papírzacsiba tegyék, megdícsérjenek aztán valamikor eldobd, hááát... Szomorú!
2011. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem kell annyira véresen komolyan venni, szerintem mindegyikőnk van olyan komoly ember, hogy ha nincs rá pénz, fontosabb dolgokra kell, akkor nem vásárolgat. De ha van rá pénze, ne sajnáld már tőle.
2011. jan. 6. 16:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem sajnálom tőle, csak szerintem olyan abszurd.
2011. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
magyarázd el úgy a pasidnak, hogy bitos van olyan amit ő szeret. Pl a kocsikat. MIért vesz hozzá különböző alkatrészeket? Hát hogy henceghessen vele a haveroknak, legyen miről beszélnie stb.
2011. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

azt fogja rá válaszolni, hogy nem, hanem azért, hogy menjen a kocsi

tényleg olyan típus, aki tényleg csak a feltétlenül szükségere költ

én meg úgy vagyok vele, hogy ha jobban esik a lelkemnek, boldogabb vagyok tőle, akkor az új cucc is szükséges lehet (persze, ha másra sokkal inkább szükség van, az az első)

2011. jan. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!