Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik az utánvétellel...

Hogyan működik az utánvétellel vásárlás/eladás? 18 éves kor alatt is igénybe lehet venni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ha utánvétellel rendelsz meg valamit, akkor a futár vagy a postás fogja kérni a pénzt, majd azt a pénzt visszajuttatják a feladónak. ha Te akarsz küldeni valamit utánvétellel akkor a legegyszerűbb ha postán adod fel és mondod hogy utánvételesként szeretnéd feladni. (kérsz infót ott mindent elmondanak), és 18 év alatt is igénybe veheted. és ha a címzett akinek küldted a dolgot utánvétellel, átvette(ami azt is jelenti egyben hogy ki is fizette) akkor várhatod a postást aki hozni fogja az utánvételi összeget neked. ne haragudj ha kicsit zavarosra sikerült, de azt hiszem minden benne van.
2011. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem... és mennyibe kerül?
2011. szept. 17. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem tudom a konkrét választ, mint korábban mondtam bármelyik postán megmondják, ill. van a magyar posta zrt-nek honlapja, ott nézd meg a díjszabás kategóriában.
2011. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GameMast3 válasza:
ha vaterá-nál rendelsz ilyet akkor 2000FT körül van.
2013. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!