Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legmegalázóbb...

Mi volt a legmegalázóbb élményed, ami a munkahelyeden ért? Akár főnökkel, akár kollégával kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 08:22
 1/4 anonim válasza:
90%
Egyben a legundorítóbb és legviccesebb élményem az volt, mikor a szemben lévő munkatársam befosott. A szőnyegtől kezdve minden olyan volt, még a cipője is tele volt szarral és iszonyúan büdös volt. Leszaladt wc-re, kimosta a nadrágját és visszaállt dolgozni, mintha mi sem történt volna. Könyörögtünk a főnökünknek hogy küldje haza, mert elviselhetetlen volt a szaga.
2011. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Legmegalázóbb? Amikor a főnök az összes kolléga előtt lehordott mindenféle sz@rnak, azt mondta hogy a munkám minősége elfogadhatatlan és kapok egy utolsó esélyt.

(mindezt természetesen alaptalanul)

Hirtelen nem tudtam hogy megüssem, felmondjak vagy mindkettőt ebben a sorrendben...

2011. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, amikor a kollégám előtt leesett rólam a szoknyám. Épp elkezdtem átöltözni, kikapcsoltam a szoknyámon a cippzár fölötti kapcsot, amikor szólt, hogy menjek oda hozzá, mutatni akar valamit. Én odamentem, közben a cippzáram lehúzódott, amit nem vettem észre, megálltam előtte, és zutty, a szoknyám leesett rólam. Mindehez 20 éves voltam.
2011. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem mikor gyakorlati munkahelyemen voltam és éppen fültanúja voltam annak,ahogy pár lány osztálytársam kibeszélt.Hát nem szép dolgokat mondtak rólam.Aztán ráadásul odajött hozzám az egyik főnök a sok közül és lehordott,hogy én mindig ilyen lomha vagyok?és jól lealázott a sárga földig,pedig nem voltak egyáltalán lassú,normális tempóval haladtam..nem bírtam tovább és elkezdtem sírni.Ciki volt,hogy az egész Tesco szeme láttára bőgve töltögettem fel az árukat.
2011. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!