Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha te lenné a munkahelyeden a...

Ha te lenné a munkahelyeden a főnök, milyen lennél? Szigorú, kedves, mogorva, jókedélyű, segítenél a kollegáidon ha kérik, stb?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind együtt. Az ilyen a jó főnök, csak határokat kell szabni. Ennyi.
2008. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En voltam fonok. Soha nem kertem tobbet, minthogy annyit teljesitsenek mint en. Soha nem kertem tobbet a lehetsegesnel es mindig odafigyeltem arra, ha szukseguk volt valamire. Mindig meghallgattam az oteleteiket es ha megvalosithato volt, haszanltam oket. Soha semmi problemank nem volt es ha jobban ment mindig adtam bonuszt- de befejeztem a Mo-i "karrieremet" ugyhogy most kulfoldon a sajat magam fonoke vagyok.
2008. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Beletörölném a lábam az alattvalóimba :D
2008. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
attól függ, mit érdemelnek az alkalmazottak.
2008. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én nemrég lettem főnök és nagyon nem tudom milyen legyek - én legyek a jófej, aki elnéz egy kis lazaságot is, vagy kérjek számon mindent és követeljem meg a 100%-os munkát de akkor utálni fognak :( próbálok a kettő közt lavírozni, de nem könnyű. Beosztottként pedig annyira okos voltam, hogy hogy ha én lennék a főnök, akkor hogy kéne csinálni :D:D
2008. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
szigórú lennék, aki lusta azt kirúgnám:D
2008. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is főnök vagyok. És fiatalabb mint az összes kolléga. Én eleinte kedves és elnéző voltam, ez nem jött be mert visszaéltek vele, kihasználták, igaz konfliktusok nem voltak, de később ezek is lettek. Így változtattam szigorú, többett követelő, ha kell elnéző, ha kell kedves, soha nem mogorva, és mindig jókedélyű lettem. Talán ezzel sikerült kívívni a tiszteletet, mert idáig az nem volt meg senki felől, mert ők az "idősebbek". Vért izzadok a mai napig, nagyon nehéz, legalábbis nekem.

2008. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Én ún. "kisfőnök" vagyok. Ez a legnehezebb, a nagyfőnök fiaként tekintélyt szerezni a kollégák előtt, amikor sajnos sokszor apuci is le tud kezelni és b...ni a többiek előtt. De amikor faterom külföldön van és csak én vagyok a többiekkel, akkor emberileg mindenkivel egyenrangú félként és korrekt partnerként bánok, annál is inkább, mert van olyan kolléganő, aki idős (már nyugdíjas lenne, ha nem cseszik fel a korhatárt) és kisgyerekkorom óta ismer. Ilyen szituban nem is lenne gisztusos megjátszanom magamat. Ami a munkát illeti, én mindig KÉRNI szoktam a kollégákat és meg is szoktam köszönni, amikor valamit jól megcsinálnak. Ha gond van, akkor sem szoktam intoleránsan lebaszni mindenkit, hanem határozottan megkérni, hogy mit, hogy csináljon másképpen. Éppen ezért kialakult egy olyan légkör, hogyha a kollégák nehézségbe ütköznek, akkor bizalommal fordulhatnak hozzám és inkább segítőkész vagyok, mintsem az a félnikellafőnöktől attitűd.

Összegezve: a jó főnök a munkában szigorú, de emberileg korrekt és barátságos.

2008. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Én szigorú lennék de néha belevinnék egypár poént is a hétköznapokra. pl. tudom utál egy alkalmazott (akinek ma van a szülinapja) direkt elküldöm valahova azt mira visszajön indul a pici buli de magában a munkában nem lennék túl elnéző!
2008. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

Szigorú lennék, mert ha elnéző vagy a munkásokkal, akkor ök elkanászosodnak, és nem fognak akarni dolgozni.

Nem engedném, a munka közbeni dumát, és azt se hagynám, hogy a munkahelyen rosszat mondjanak a vezetöségröl, meg a bérekröl, ha ilyet csinálnak, kereshetnek más helyet.

Örüljenek, hogy van munkahelyük, ebben a válságban, nem?

2010. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!