Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek kedvelnek vagy nem?

Szerintetek kedvelnek vagy nem?

Figyelt kérdés

Azt mondta az egyik lány magától egyszer,hogy ugye tudom,hogy engem mindenki szeret az osztályban?

Hát én annyira nem voltam erről meggyőződve, és ezt látta is rajtam, hogy valami miatt nem vagyok benne biztos.

Gimis vagyok,most végzős. Gimi első évében szinte folyamatosan beszélgettem valakivel, amúgy akkor +30kg-mal több voltam. A fiúk hát viccelődtek velem, de nem bántóan, mint a többi lánnyal, hogy cikizik/cikizték őket meg neveket adtak nekik.

De mindig tiszteltek, meg dicsértek a tanároknak is, vagy akárkinek,hogy milyen vagyok..meg ha valami nem volt nálam (házi) akkor is,még az egyik fiú rendszeresen is megvédett, vagy kiment helyettem felelni.

Most ugye lefogytam.Minden évben olyan 10kg-ot, lassan változtam...


Most van olyan,hogy szünetben nem mindig beszélgetek másokkal,csak magamnak zenét hallgatok, ez hetente párszor történik meg. A többiek meg folyamatosan beszélgetnek... meg viccelődnek,nevetnek... én mostanában nem annyira járok be a suiba,mert csináltam pár osztályozó vizsgát meg előrehozott érettségit.

De ma pl. beültem egy órára,amire nem kell bejárnom, hogy ott lemásoljak egy anyagot és vissza tudjam adni a füzetet.

Jó,szünetben,meg óra közben is volt,aki odajött beszélgetni,de aztán mondták,hogy hagynak,hogy másoljak.

Ami jó,mert rendesek..csak ez olyan szabad foglalkozásos óra volt, és kicsit rossz volt nézni, hogy mindenki milyen nagyokat nevet, miközben én másolok.


Nem tudom most,hogy mit gondoljak?

Lehet annyira nem is érdeklem az osztálytársaimat?

Most idén volt párszor olyan, hogy nem is vették észre,hogy jöttem órára (mondjuk mással is előfordult,nem csak velem)...de akkor is mivel én nem dumálok annyira sokat...meg nincs kedvem Miss. Középpontnak lenni,ezért nme tudom,hogy most kedvelnek-e ?? :(


Pl. van az a fiú,akiről írtam,az olyan középponti figura, és régen kedvesebb volt,meg jobban viccelődött velem,de most annyira mintha nem is foglalkozna velem,persze tisztelettudó maradt...


Nem tudom,segítsetek légyszi?:( :(


2011. jan. 6. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, el kell fogadni...egyszer fent máskor meg lent.

Én is olyan központi figura voltam anno a liciben. Mindenkivel haver voltam, mostanság hazajövök havonta az egyetemről és köszönés meg "jajj de rég láttalak" után nem is foglalkoznak többet velem. Őszintén nem is erőst érdekel.

2011. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál.Igazából lehet pont ez zavar legjobban,hogy az a fiú,aki központi figura nálunk az osztályban...annál honnan tudom,hogy kedvel-e igazán,őszintén?

Mert lehet csak alakoskodik..

Meg ma mondták nekem,hogy ha rámnéznek olyan,mintha egy angyal lennék,de nem tudom,hogy ez rossz ? Vagy miért mondták(lány volt)?


Háát..meg..ugye fogytam sokat, nem tudom ezt is hogy ítélik meg?Vajon gondolnak-e arra,hogy milyen csúnyán elhízott voltam?Most azt mondják,hgoy csinos vagyok és biztos akarok-e még fogyókúrázni?


Persze én még azért keveset eszek,egyrészt szerintem még lehetnék vékonyabb is:/ Másrészt meg ezek miatt nincs is kedvem enni,amiket leírtam.Köszi,ha írsz.

2011. jan. 6. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minél többet agyalsz ezen, annál inkább kiszorulsz az osztályból. Legalábbis nekem ez a saját tapasztalatom. Ha nem mennek hozzád, akkor menj te, és akkor kiderül, hogy kedvelnek-e, vagy sem. De amúgy nem érdemes ezen rágódni.
2011. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért nem érdemes ezen rágódni?
2011. jan. 6. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem érdemes ezen sokat rágódni, mert előbb utóbb kiszorulsz az osztályból.
2011. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!