Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem magam, a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem magam, a pasik mégis észrevesznek, az emberek is kedvelnek. Kivétel lennék, ami erősti a szabályt?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, olvasom, hogy azokat, akik önmagukat nem szeretik, mások sem fogják szeretni. De nálam nincs igy, vannak barátaim, pasim is lehetne (pedig csak átlagos vagyok), az emberek kedvelnek, és aranyosnak tartanak. De én igy sem tudom magam értékelni, olyan semmilyen vagyok.
2011. nov. 6. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a férfiak az önbizalomhiányos nőket szeretik.
2011. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
így van, ahogy első írja. és általában ki is használják őket.
2011. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden nőnek ez a baja,nyugtasd meg magad.
2011. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már ott elszóltad magad, hogy pasid is lehetne. Ha már így vélekedsz magadról, akkor eleve nem utálod magad. Ez hülyeség.
2011. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sose jutok tovább a tetszésnél. Mert a fejemben az van, hogy ha majd elmúlik a rózsaszín ködfelhő, úgyis továbbáll, nem leszek neki elég jó hoszútávra.
2011. nov. 6. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, akkor így is lesz.
2011. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na és pont ez az érdekes, hogy még e mellett, hogy ilyen vagyok, mégsem kerülnek az emberek, sőt.
2011. nov. 6. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyi, több önbizalomhiányos ember van a világon, mint gondolnád. Az ember társasági lény, és szüksége van a többi ember társaságára. Független attól, hogy te mit gondolsz magadról. De én mégis azt mondom, hogy nem gondolsz te magadról olyan rosszat, csak ezt mutatod a többiek felé. Hogy te mekkora sz@r vagy. Pedig te is tudod, hogy nem.

És ahogy egy előző írta: az ilyeneket f@szán ki lehet ám használni...

2011. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez kell neked!:

*****

[link]


Cserébe dobj egy képet. :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!