Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes önismereti tanfolyamra...

Érdemes önismereti tanfolyamra menni?

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyenen? Mit csinálnak? És milyen pozitív hatása volt az életetekre nézve? (28/l)
2009. jan. 30. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem magam, sokkal jobban mint mások. Szóval nekem nem lenne érdemes...


De benned felmerült ez a kérdés, gondolom érdekel is stb. Szóval ha találsz egy olyat, ami tényleg tartalmas és nem drága akkor érdemes lehet. Egyébként nem nagy szám...

Miért szeretnél elmenni? Valami problémád van amivel nem tudsz mit kezdeni? Vagy csak unatkozol? Mert akkor az is jó, ha különböző hobbikba kezdesz és rájöhetsz, mire vagy még képes és milyen sokoldalú vagy. vagy csak tölts ki neten önismereti teszteket... pl necc.hu n is vannak ilyenek azt hiszem...

Szerintem annyira nem nagy dolog, csodát nem kell tőle várni...

2009. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, engem is próbáltak behúzni ilyenbe, de újat nem tudnak nekem magamról mondani. Te ismered magad legjobban, max. nem tudod tudományosan megfogalmazni minden tulajdonságodat, de nincs is rá szüksége senkinek.
2009. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakinek van rá igénye, akkor igen. Az hogy a csoport milyen az egy más kérdés. Lehet, hogy tök jó és hasznos, de ha esetleg nem annyira, akkor azért érdemes, mert a szándékot erősíti, hogy megmiserd magad, teszel valamit a célodért...
2009. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!