Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Új külsővel másképp ítélnek...

Új külsővel másképp ítélnek majd az emberek?

Figyelt kérdés

Szeretném teljesen átváltoztatni magamat, mert már utálom a régi stílusomat. Nem vagyok túl népszerű csaj sem a srácok, sem a haverok körében. Én legalábbis általában külső alapján ítélek elsőre. Hogyha megváltoztastnám magamat, akkor lenne esélyem rá, hogy másképp ítéljenek meg az emberek? Úgy érzem akkor egy tök más csaj lennék és nem is tudomm, talán félig tiszta lappal indulnék.

14/l


2011. jan. 13. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán elég volna annyi, ha a hozzáálásodon és a gondolkodásodon változtatnál.
2011. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ártani csak nem árt, de ne az egyik napról a másikra azért :DD
2011. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, máshogy, ez velem is így volt
2011. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy az új stílusod, az igazi önmagad lesz, akkor megéri!
2011. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aggathatsz magadra másféle ruhákat, csináltathatsz új frizurát, de ha nem tudod viselni, ha nincs megfleelő kisugárzásod, csak nevetségessé teszed magad.

Mindenki a külső alapján ítél, ha ilyen barátokat akarsz, akkor igen, az a megoldás, hogy egy csomó pénzt költesz arra, hogy másként nézz ki. De fejben kell változtatnod először, ha jobb ember akarsz lenni.

2011. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jason Becker ***** válasza:
Sajnos jó esélyed van rá. Nagy baj ez, mert az emberek felületesen kezelik embertársaikat és a külső fontosabb lett, mint az, ami igazán vagy. :(
2011. jan. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én külsőm változtatását egy új gondolattal is indítom. :) NEkem eddig segitni szokott :)
2011. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!