Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok! Tanács a különlegesség...

Csajok! Tanács a különlegességhez? Pleaseee. =)

Figyelt kérdés

Szóval 17/F vagyok és nem tudom, hogyan lehetnék több a csajok szemében. Alapok megvannak (szerintem): finom humor, kedvesség, udvariasság, figyelem. Valamiért mégsem vagyok túlságosan népszerű - inkább az ilyen vagány és féleszű állatokra buknak. Nem tudjátok hogyan lehetne egy lánynak felkelteni az érdeklődését valami speciálissal? Valami egyszerű cucc (de nem a viselkedésre gondolok), ami a csajoknak bejön?


Jöhet bármi, akár személyes tapasztalat is, ami eddig ért benneteket, csak akarom tudni, hogy hogyan emelkedhetnék felül azokon, akik amúgy nem érdemelnék meg azt a lányt.


Válaszokat köszönöm. =)


2011. jan. 14. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23:29 Kiderült a válaszodból, h te sem ezeket keresed. Rengeteg ilyen srác van (köztük én is), ha ilyet keresnél, és nem jóképűt, akkor 5 perc alatt találnál.
2011. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Legyél kicsit ˝hangosabb˝, olyan, aki nem olvad bele a tömegbe.Öltözz jól.

Nekem nem ezek a fontosak, de a többség erre bukik.

2011. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%

Növeszd meg kicsit a hajad, ha rövid,és zselézd fel így : [link]


Egy jó haj minden arcot feldob, bár nem tudom hogy nézel ki.

2011. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%
uccso 2 voltam. 17L
2011. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 haggyámán ***** válasza:
0%

Nem, még véletlenül se a külsőre megyek.

Próbálok magamhoz hasonló lányt találni.

Lehet, hogy sokat várok, de ami számomra fontos, hogy:

- tudjon értelmesen beszélni értelmes dolgokról, és a válaszai ne merüljenek ki annyiban, hogy igen, nem, talán

- legyenek céljai, tudja mit akar az élettől. és merjen is tenni érte

- legyen életvidám, ne "depizzen" naphosszat azon, hogy most ilyen kövér, jaj most így áll a haja, stb.


Már bocsi, de akiket felsoroltam fiúk, azoknak a zöme, ha kérdezek tőlük valamit, a válasz körülbelül annyi, hogy: "Őőőőőáááőáőőőőőáááááá keménywok"

2011. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

óóh, legyek páwa xd, inkább nem.

Nos, lehet, hogy hangosabb kéne lennem, meg jobban kéne öltöznöm... Jobban kéne öltöznöm? Hogy érted? Elegánsabban, stílusosabban, kirívóbban?


Most növesztem a hajam, tehát azzal nem lesz gond (a probléma az, hogy a kettő között van - se nem rövid se nem hosszú).


Érdekes... aki jól öltözik és hangos, az a népszerű. Végül is lehet benne valami. =)


Köszi a válaszokat, sokat segítenek, de még mindig jöhetnek! :)


Üdv.

2011. jan. 16. 13:54
 17/19 A kérdező kommentje:
Amúgy az utolsóval egyetértek... :D
2011. jan. 16. 13:54
 18/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom hogy öltözöl, de a lányok többsége szereti az olyan fiúkat, akik adnak magukra,pl. a cipőd nem az utolsó márka.

Nagyon sok ismerősöm van, akik majdnemhogy elsőnek a fiú cipőjét nézik meg.

A stílusodon semmiképp ne változtass, csak legyen némi szépérzéked.

2011. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

az vagyok, aki a táncot ajánlotta :)


hát mennyire gyors "változást" akarsz? :D

én pl hip-hopra járok, és ott a fiúknak jó mozgásuk van :D

pár hónap, de inkább 1 év alatt látszani fog :D

ráadásul megdolgoztatja az izmaidat is rendesen :)

2011. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!