Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok! Tanács a különlegesség...

Csajok! Tanács a különlegességhez? Pleaseee. =)

Figyelt kérdés

Szóval 17/F vagyok és nem tudom, hogyan lehetnék több a csajok szemében. Alapok megvannak (szerintem): finom humor, kedvesség, udvariasság, figyelem. Valamiért mégsem vagyok túlságosan népszerű - inkább az ilyen vagány és féleszű állatokra buknak. Nem tudjátok hogyan lehetne egy lánynak felkelteni az érdeklődését valami speciálissal? Valami egyszerű cucc (de nem a viselkedésre gondolok), ami a csajoknak bejön?


Jöhet bármi, akár személyes tapasztalat is, ami eddig ért benneteket, csak akarom tudni, hogy hogyan emelkedhetnék felül azokon, akik amúgy nem érdemelnék meg azt a lányt.


Válaszokat köszönöm. =)


2011. jan. 14. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy különleges hobbi nagyon érdekes tud lenni:)
2011. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Kérlek fejtsd ki bővebben! :)
2011. jan. 15. 10:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nyomj le egy kis breaket, vagy valami mostnai menő táncot :D

iratkozz be valahova, és ha megtetszik, a táncoslányok közt talán találsz valakit :)

vagy jéghokizz, azt nem csinálja mindenki (mint pl a focit) :)

2011. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
legyél titokzatos!
2011. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
"finom humor, kedvesség, udvariasság, figyelem" - ezek egy lányt se érdekelnek. Jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni, más nem számít.
2011. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 haggyámán ***** válasza:
24%

Sajnos részben egyet kell értene az utolsó válasszal.

Azért nem vagy népszerű, mert a "finom humor, kedvesség, udvariasság, figyelem" a lányoknál egyenlő egy döglött kaviccsal. Akármennyire is bizonygatják, a lányok azt akarják, hogy a barátjuk legyen erős, férfias, igazi egyéniség. Ezek a tulajdonságok viszont nem illenek bele ebbe a sémába. Az sem árt, ha kinézel azért valahogyan is.


Nem, véletlenül se vagyok hímsoviniszta, de ez nem csak a saját véleményem, és nem, nem vagyok egy kis noob aki nem tud barátnőt szerezni magának. (Mielőtt bárki megjegyezné)

2011. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont nem értek egyet z utolsó két válasszal. Mielőtt elolvastam a lenti részét annak, amit írtál, azt szerettem volna válaszolni, hogy legyél udvarias meg ilyesmik :)

Szerintem ne akarj megváltozni, attól még nem mfogod jobban érezni magad. Valaki ajánlotta, hogy menj el táncolni, az szerintem tényleg jó ötlet :) Az embernek sokkal több önbizalma lesz tőle, és pl. társastáncosoknál mindig egy csomó lány van, akinek nincs párja, örömmel fognak látni :) (ezt tapasztalatból mondom, én is táncolok).

15/L

2011. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

jól kell kinézni s gazdagnak kell lenni ? "finom humor, kedvesség, udvariasság, figyelem." nem érdekli a csajokat?? :O

Én pont ezt keresem a fiúkban..csak egy gond van ez nem nagyon van meg bennük!

Szerintem te igy vagy jó ahogyvagy:) különleges vagy sztem:)

2011. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Hmhmhm...elsősorban megoldható dolgokat kértem, mert Gazdagnak lenni, hát ez most nem jött be, majd a következő életemben, mostanra meg vmi mást kell kitalálnom. :D


Jól kell kinézni... megteszek tőlem minden telhetőt, de mivel nem vagyok gazdag, plasztikai sebészetre nem fogok elmenni. =)


Táncolni jóó, nem is tudom, tudtok valami egyszerű táncot, amibe gyorsan belelehet jönni, és mégis "menő"?:D


Utolsó válaszolónak.. Háát ha én így különleges vagyok, akkor jó, csak a lányok körülöttem mégsem abba a kategóriába tartoznak ezek szerint, amilyenbe te vagy. :S


Ötletek még jöhetnek, remélem találok valami jó megoldást :/

2011. jan. 15. 23:41
 10/19 haggyámán ***** válasza:
24%

//Megmondtam, hogy bizonygatni fogják, hogy nem így van.


Kedves aki nem ért velem egyet. :)

Tudod, régen én is ilyen volt. Nagyon sokáig, de rá kellett jönnöm, hogy ezzel tényleg semmit, de semmit nem érek el egy lánynál se.


Kedves kérdező. Van pár olcsóbb lehetőség is, hogy tetsszél a lányoknak. A környezetemben van pár "típus" a fiúkból, akiknek mindig van barátnőjük. Gondolok itt az emokra, páwákra, gördeszkerappervizipipázok, és az agyongyúrt emberkék. Nem azt mondom, akkor is lehet barátnőd, ha nem tartozol egyikbe se, csak úgy egy nem kicsit szívás a dolog.

2011. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!