Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Válaszolsz a kérdéseimre?

Válaszolsz a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

1.Mi a legnagyobb célod?

2.Miért vagy boldog?

3.Miért vagy szomorú?

4.Mit gondolsz magadról?(pár szóban:rossz,jó tulajdonságok)

5.Min változtatnál magadon?

kort és nemet.

Bunkó válaszokat NE!!


2011. jan. 15. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. hogy találjak egy pár jófej embert akivel sokat hülyéskedhetek(barátokat), és hogy sikeres ember legyek, azt csináljam felnőtt koromra amit szeretnék

2.Azért mert pozitívan látom a dolgokat és örülök annak amim van:)

3.Mert nincs önbizalmam, sok primitív ember vesz körül akikkel nem alakíthatok ki komoly kapcsolatot

4.kívül sportos, belül érzékeny de nagyon ,furcsán viselkedek néha..

5.rá kéne vennem magam a fogszabira,hogy ha nem is most de később több önbizalmom legyen, vannak dolgok amiket szégyenlek ,azokat szeretném legyőzni hogy ne legyen gondom

17F

2011. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

még várom a válaszokat!

2011. jan. 15. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:

1. Perpillanat az, hogy felvegyenek abba a középiskolába, amibe rettenetesen akarok. Aztán utána hogy majd pszihológus lehessek, ne legyenek anyagi gondjaim, és boldog legyen, kisebb problémákkal csak.

2. Hát .. szerintem most nem nagyon vagyok az.

3. Azért mert szerintem még mindig az exemet szeretem, és nem azt, akivel most vagyok. Pedig őt is szeretem .... :/

4. Jó: jószívű,őszinte,megértő,mindig számíthatnak rám az emberek,stb. Rossz: hangulatember vagyok, ha rossz a kedvem mindenkivel k*csög vagyok akaratomon kívül is,önfejű,makacs,mindent túlbonyolítom és sokat agyalok sokszor jelentéktelen dolgokon.. és igazából többet nem nagyon tudok msot mondani, lehet, hogy van még ...

5. Külsőmön kicsit ( bár mások szerint így jó vagyok ahoyg vagyok ... ), azon, hogy ne kombináljak túl mindenfélét, és megkéne próbálni nem kötődni mindenkihez akit szeretek ... legalábbis ennyire erősen nem.


14,5 L

2011. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Egy nagyon jó munka, amit szeretek csinálni, jó fizetés, ezáltal jó anyagi háttér, nyugalom.

2. Azért, mert most valahogy a körülmények -még ha nehezen is- kicsit elviselhetőbbek, mint szoktak lenni.

3. Mert a régen földbegyökerezett problémák egyszerűen restek megoldódni.

4. Figyelmes, kompromisszumkész, elszánt

5. Külsőben némi igazítgatás nem ártana.

2011. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, elfelejtettem odaírni: 18/L
2011. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Diplomát szerezni, egy férjjel együtt élni, 2-3 gyereket szülni és felnevelni

2. Van normális családom, rokonaim, barátaim, állataim. Egészséges vagyok. Ha most meghalnék/eltűnnék, sokaknak hiányoznék.

3. Mert magányosságot érzek, nem egyedüllétet, és nem tudok mit tenni ellene.

4. Nyugodt, megbízható, furcsa

5. Külsön jópár lenne, belsőleg szeretnék kiegyensúlyozottabb lenni.

17L

Amúgy ez valamilyen felméréshez kell vagy csak úgy kérdezed?:)

2011. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. A környezetemben elismerjenek.

2. Mert az 1.höz még van remény.

3. Mert az 1. még nem igaz. =)

4. Ismeretlen vagyok.

5. Nem akarok ez lenni. :D


Üdv.


Szerintem világos vagyok. :)

2011. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 péntekné válasza:

1 : Saját vállalkozás a párommal,hitelmentes családi ház medencével:)


2: Mert szeret a párom ilyen hosszú idő után is,és boldog gyönyörű fiúnk van


3: Mert betegesen nem bírok aludni,olykor 3napig ébren vagyok,majd alszom 4órát,és kész,de amíg nem remegek,és szinte ájulok el,nem fekszem le.


4: Skorpió a csillagjegyem,,rettenetes vagyok,olykor agresszív, de jószívű,gyengéd is egyben..


5: Semmit sem,mereven hiszem,hogy bizonyos kor felett már nem változunk..:)


30éves Nő volnék...

2011. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Boldog, gondtalan életet élni. (Jó munka, sok szabadidő, később majd család)

2. Mert vannak igazán jó barátaim, szeret a családom, egyre jobban elismernek, egészséges vagyok, van sok jó cuccom.

3. Mert van sok tennivalóm, szorító kötelességeim, magas elvárásoknak kell megfelelnem, nincs párom.

4. Rendes, jóindulatú ember vagyok, mindig lehet rám számítani. Szeretek másoknak segíteni. Gyakran túl sokat beszélek, túl sokat okoskodom.

5. Külsőmön sok apróságot kijavítanék, szívesen elhagynám a rossz tulajdonságaimat.


20/F

2011. jan. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jan. 16. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!