Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalom hiányos lány, mit...

Önbizalom hiányos lány, mit tudna tenni?

Figyelt kérdés
SZóval...járok csellózni, de beteg voltam a félévi vizsgánál, így nekem kell játszanom a gálakoncerten. Ha már több, mint 5 ember elött jétszom, ráémjön a görcs, és elfelejtem az egészet. Ott lesznek vagy 200-an... nem tudom mit tegyek, azt nem tehetem meg, hogy nem megyek el.Tényleg önbizalom hiányos vagyok ,pl.: mikulás bulin nem mertem táncolni, nehogy egem nlzzen valaki, inkább ültem és sétálgattam, meg kimentem még a hóba. mit tegyek? ti mivel oldjáétok a feszültségeteket?
2011. jan. 17. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és májusba leszek 13
2011. jan. 17. 20:11
 2/5 anonim ***** válasza:
hello. én ugyan ebbe a cipöbe járok csak én éneklek edig csak a szobámab énekeltem azt akrták 1 nap mulva 500 ember leött énekejek.a végén minden jo lett.cselozol akor probáld elterelni a figyelmedet az emberekröl.othon szoktál gyakorolni ha igen akkor kivel vagy mivel akor pontosabban válaszolok oké?várom a választ
2011. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igaz szoktam otthon, majdnem minden nap, egyedül, néha a család elött. még aza a gond, hogy ha elrontom ösztönösen megállok :S de nem vennék észre, hgy rossz hangot fogtam le, ha nem állnék meg... de mivel arra gondolok, hogy nem tiszta, meg biztos el fogom rontani, ezétr elfelejtem a darabot
2011. jan. 18. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok/voltam. Én azt képzelem, hogy ismerősök,barátok, vagy kedvenc filmszereplőim ülnek a székeken, akik úgy is azt mondják, hogy jó volt, még ha el is szúrtam. Illetve régebben csak káposztafejeket képzeltem a székekre. 19/L
2011. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

írnám azt hogy igyál egy felest de nehogy megtedd!

mikor több ember elött játszol hunyd le a .szemed is képzeld azt hogy egy üres szobában játszol

amugy én is lámpalázas vagyok.én a színpadról kinéztem egy tárgyat ami végig néztem.a tapsért megéri a feszkó!

2011. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!