Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért van sok önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért van sok önbizalom hiányos lány, nő?

Figyelt kérdés
Minden második csaj azzal jön, hogy fúúú de nincs önbizalmam, csúnya vagyok, blabla. Miért?
2011. okt. 26. 14:46
 1/6 napietus ***** válasza:
25%
ez nem önbizalomhiány, így akarják kiprovokálni, hogy bgyőzködjék őket arról, hogy nem is csúnyák :D gyerekes viselkedés, majd kinövik :)
2011. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul. Persze van nehany olyan lany, aki tenyleg csak mondja, hogy onbizalom hianya van, de valojaban tul sok van neki, es vannal lanyok, akik tenyleg ennyire felenkek... Azert nem kell mindjart altalanositani.:)
2011. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Walk With Me ***** válasza:
100%
Talán azért, mert a férfimagazinok és bizonyos TV műsorok hamis értékeket közvetítenek. Azt hiszik az a szép Nő, aki agyon van mázolva és minél lengébben öltözik, holott én pl egyáltalán nem tartom vonzónak az ilyeneket.
2011. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó, érdekes amit mondasz. ebből kiindulva azt tudom leszűrni, hogy ezek a lányok nem ismerik az egyediséget hírből sem és nagyon ostobák!
2011. okt. 26. 15:37
 5/6 Walk With Me ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül ostobák, csak egyszerűen azt látják, hogy csomó férfi az ilyen címlaplányoktól meg modellektől van elájulva, és azt hiszik, hogy Nekik is mindneképp ilyennek kell lenniük, különben sosem lesznek elég jók. Ez viszont tévedés. Amúgy is, az ilyen lányokon általában végigmegy egy profi fodrász meg sminkes sereg + világítás, aztán egy kis photoshop retusálás... A lényeg, hogy sokan hamis mércével mérnek.

Nemrég e-maileztem innen az oldalról egy 17 éves lánnyal, aki azon görcsölt, hogy nem hinné, hogy elég szép lenne mert folyton az ilyen magazinokhoz hasonlítja magát és úgy érzi le van maradva. Kértem Róla egy fotót, és egy elképesztően szép lány. Allítom, hogy sokkal szebb az ilyen magazinbeli csajoknál, csak el vannak tévedve a szépséget, külsőségeket illetően.

2011. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl vannak értékelve a szép,de buta emberek,hála a médiának.Amíg hírérték,hogy a nem tudom melyik random műanyag cica villantott a strandon,addig ne lepődjünk meg azon,hogy ennyi felületes ember van a Földön.
2015. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!