Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan 20+ lány akinek...

Van itt olyan 20+ lány akinek nincs semmilyen erkölcsi gátlása és szeret hazudni is?

Figyelt kérdés

ha igen kicsit mesélhetne magáról

ui.: csak kíváncsiságból kérdezem mielőtt még kombináltok


2011. jan. 18. 14:40
 1/4 szamóca. ***** válasza:

hát már majdnem 20 vagyok, és erkölcsi gátlások nincsenek bennem... mondjuk hazudni nem szeretek, sőt nem is tudok mert túl spontán vagyok és mindig kinyögöm amire gondolok véletlenül =/

najo ez az erkölcsi gátlások rész magyarázatra szorul. ez nem jelenti azt hogy a társadalom szemében rib*nc vagyok. vannak dolgok - amiket más erkölcs miatt - én önmagam miatt nem teszek meg. ezzel magamat védem, nem a külső támadások ellen hanem a belső sérülések ellen.

belegondolva valamennyi erkölcs is biztos van bennem, a szó konkrét értelmében, de a társadalmi elvárásokra immunis vagyok. ha minden porcikámmal arra vágynék hoyg egy idegen pasival keféljek egész éjjel egy templomban, akkor azt tenném.viszont ez nem fog előfordulni, mert tudom hogy azzal magamat bántanám.

a hazugság más... az sem erkölcs miatt nem játszik nálam. egyszerűen szeretek tiszta lappal játszani, és a legtöbbször értelmetlennek vélem a hazugságot. sajnos ezt az emberek kevésbé szeretik, előszeretettel keverik össze azőszinte szót a bunkóval :)))

2011. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is majdnem 20 vagyok, és igen, szeretek hazudni, ami nem azt jelenti hogy agyba-főbe hazudozok mindent, hanem ha a helyzet megkívánja, élvezem, hogy kitalálhatok valami mesét amit a másik bevesz, pláne ha aztán nem is derül ki - és nem szokott. Kis dolgokról egyébként nem is nagyon szoktam hazudozni, abban nincsen semmi extra.

Az erkölcsi résszel meg én is nagyjából úgy vagyok mint szamóca, ha ku.rvának akarnék állni, megtenném függetlenül attól hogy ki mit gondol róla, ha embert akarnék ölni, azt is megtenném minden további nélkül, ha nem járna érte börtön, és igen, még állatokat is képes lennék megkínozni - bár nem látom erre mi okom lenne. És stb.

Bár nem tudom, lehet ezt már inkább lélektelenségnek hívják. Na mindegy, a lényeg, hogy általában megteszek bármit amihez kedvem van, az ilyen társadalom által abnormális dolgokra egyszerűen csak nem érzek kényszert.

2011. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamóca. ***** válasza:
héhé:) azért az nem ugyanaz mint amit én írtam. én nem kínoznék állatot, csak nem azrt nem tenném meg mert a társadalom azt rossznak godnolja, hanem azért nem mert nem akarom. nekem vannak érzelmeim, és saját szabályaim.
2011. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudom, nem konkrétan gondoltam, csak arra a részre értettem, hogy sok mindent nem azért nem teszek meg, mert az erkölcseim/a társadalom meggátolnának, hanem mert én nem akarom.
2011. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!