Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok eddig nem...

18 éves lány vagyok eddig nem volt semmilyen kapcsolatom sem. Egyszerűen nem tudom rászánni magam. Voltak jelentkezők de vissza utasítottam mind. Néhány kifogásom volt. Már én sem értem magamat?

Figyelt kérdés
Jól érzem magam egyedül. Elvagyok meg minden.. Megismerkedtem egy fiúval.. nagyon bírom.. de megint úgy érzem ebből sem lesz semmi!. Mindig kérdezik ilyen szép lánynak hogy hogy nincsen barátja.. Már gondoltam arra is jó páran leszbikusnak is néznek ez miatt... Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. júl. 5. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mi a kérdés ha jól érzed magad? Örülj neki. Én 20 vagyok, nekem sem volt még kapcsolatom és nem is szeretnék. Az meg kit érdekel mások mit gondolnak?
2011. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan ilyen helyzetben vagyok, csak 19 évesen. És nem tudom hogy mi lehet a baj, de valahogy én is mindig mindenkinél találok valamit ami miatt visszautasíthatom :S
2011. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ami késik,nem múlik.Majd lesz barátod,ha úgy érzed,nem kell erőltetni.Nehogy már mások véleménye miatt pasizz...
2011. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne másoknak akarj megfelelni a magánéletedben, - ráérsz a főnöködnek megfelelni a munkahelyeden, azt nem választhatod meg.

A leendő partneredet viszont nagyon is TE választhatod meg, - azt javaslom, ne foglalkozz azzal, hogy mások erről mit gondolnak!

Annak vezényeljenek, akinek kenyeret adnak, - ez a Te életedre lesz kihatással.

Legyél türelemmel, - rá fogsz érezni arra, hogy kivel érdemes komolyan foglalkoznod!

2011. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kedves első azért írtam ki mert nem értem magam sem az egészet.. Már lehetett volna 6 pasim de mégsem.. mert egytől egyig vissza utasítottam őket.
2011. júl. 5. 12:26
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Csak sodródj az árral. Ha jól érzed magad egy sráccal, nem kell mindjárt szerelmi kapcsolatra gondolni. Nekem nagyon sok fiú ismerősöm van. Jó fejeket, jókat tudunk dumálni, ennyi. Nekik is jó így, nekem is. Ha megvagy egyedül, akkor nem kell ezen görcsölni.
2011. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
nyugodtan menj bele, már miért ne lenne belőle semmi?
2011. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Dettó. Én 19 vagyok, engem is folyamatosan nyaggatnak emiatt. Bár volt már barátom, de közülük nem egy volt, akit nem tudtam elviselni (!), sőt ki nem állhattam némelyiket. Pont amiatt jöttem velük össze, hogy ne szólogassanak be mindig, hogy egy ilyen nőnek miért nincs senkije. Aztán amikor meguntam, úgy döntöttem, hogy hanyagoljuk a témát. Most ismerkedek én is, jól indult az egész, bírtam a srácot, de mindig találok olyan dolgot az emberekben, amit nem tudok elviselni.

Flörtölök néha, és ez teljesen "kielégíti" az igényeimet, mert csak arra jók, hogy pizitív visszajelzéseket kapjak... Amíg nem akarsz te sem kapcsolatot, mert nem tudod elképzelni senkivel, felesleges ezen rágódni ((: Puszi

2011. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

El fog jönni hamarosan az ,mikor rá fogsz döbbenni arra, hogy már éltél x évet és még semmit sem tettél le az asztalra, alig próbáltál kezdeni magaddal valamit és teljesen egyhangúan éled az életedet csak és kizárólag bizonyos dolgok falain belül..

Én nem a depresszióról beszélek, hanem arról az állapotról amikor az ember felnőtté vált és elkezdi foglalkoztatni a mulandóság szomorúsága. Az, hogy milyen gyorsan repülnek az évei és milyen kevés dolog történik vele.

Lehet, hogy 20 év múlva jön el ez a pillanat, de az is lehet, hogy 2.. Ezt embere válogatja.

Tehát majd ha ez bekövetkezik te sem fogsz keresgélni hibákat a másikban. Amúgy pedig ez a hiba keresés pszichés eredetű. Én tanultam róla nemrégiben.

Meg ez a sok kifogás is, ami ezen a téren előjön egy új kapcsolat felbukkanásánál. Ez mind idővel meg fog szűnni (persze ehhez szükséges lesz majd egy komoly szemlélet váltás, ami majd egyszer magától el fog következni valami hatására). Mint ahogy az is, hogy otthagyod az utolsó pár kanál ételt mindig a tányéron ! Vagy többször ellenőrzöd a kocsid, lakás ajtód, hogy jól bezártad -e. stb.stb.

2011. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanez a helyzet velem is, csaj én 20 vagyok. És semmi bajom vele, hiszen fiatal vagyok, minek kötném le magam? te se görcsölj ezen, hidd el, h mindennek eljön majd az ideje. :))
2011. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!