Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elolvasnátok azt a könyvet,...

Elolvasnátok azt a könyvet, ami így kezdődik, vagy ez az ajánlója? (nemet kort kérek, köszi)

Figyelt kérdés

A szívem hevesen vert. Azt hitték nem működnek az érzékszerveim, pedig láttam, kicsit homályosan, de láttam. A hangok összemosódtak a fülemben. Csak feküdtem ott és nem tudtam mitévő legyek. Megmozdulni nem voltam képes. A legnagyobb mozgás, amit elvégeztem a csuklóm összeszorítása volt. Egyre szaporábban vettem a levegőt. Szédültem és hányinger kerülgetett. Hirtelen felüvöltöttem. Magamat is megleptem. Össze-vissza üvöltözni kezdtem. Mellém szaladtak páran, egy lány és két fiú. Egyikük felemelte a kezem, ott, ahol megharaptak.

- Szívd ki… gyerünk!

- Nem megy! Meg fogom ölni! – a lány és az egyik fiú vitatkozott.

- Már mindegy… már teljesen mindegy. Túlságosan szétterjedt a testében a nyál. Az összes vérét ki kéne szívni. Lehetetlen hogy az egészet kicseréljük… - tényleg azt hihették nem hallok, nekem viszont nagyon jólestek ezek a szavak. Olyan fájdalmat érezte, hogy végül is már mindegy volt nekem. Hirtelen a magasabb srác felkapott. Nem volt nehéz feladat neki, alacsony és vékony testalkatom miatt. Fejem hátra hanyatlott, nem tudtam megmozdulni, ő pedig a szemembe nézett.

- Nem lesz semmi baj… megmentünk. Hallasz? Nem lesz semmi baj… - volt még annyi erőm, hogy a szemébe nézzek. Lassan és nehezen, de bólintottam. Hiába nyugtatott, már tudtam. Vámpír vagyok.


2011. jan. 22. 14:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

16/F

2011. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasnám el több okból is

1. Pontosan így volt abban az idétlen vámpír filmben

2.Szinte minden vámpíros könyv így kezdődik

3.Már rég unalmas téma,több ezerszer megírták már..

4. Ha valaki másol vagy koppint egy filmből vagy más könyvből az számomra értéktelen,pocsék..

23/N

2011. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Még egy olcsó utánzatot?Ráadásul egy újabb sz@r vámpíros könyvet?? Nincs az a pénz!!!

17/l

2011. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ismerősöm beleakar vágni egy ilyen vámpíros könyvbe és elküldte az 'előzetesét' mondtam neki hogy ez így nagyon nem lesz jó, de ő Stephen Mayernek képzeli magát sajnos...
2011. jan. 22. 15:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéld le az ismerősödet,mert hatalmas kudarcban lesz része..
2011. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát, megpróbálom... :)

Csak kíváncsi voltam én lennék csak az, aki negatívat mondd, vagy más is...

2011. jan. 22. 15:15
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
sajnálom de ez így tényleg nem kóser ez már lerágott csont...
2011. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Felkeltette a kíváncsiságomat, de a közhelyes megoldás csalódást okozott. A vámpír-témát már elkoptatták.
2011. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Biztosan lesznek, akiknek ez kell.
2011. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint az a sz.r alkonyat... nem olvasnám el. ráadásul olyan h.lyeség már ez a vámpírosdi...
2011. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!