Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elolvasnátok? Nagy szükségem...

Elolvasnátok? Nagy szükségem lenne most egy kis önbizalomra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon ocsmánynak és dagadtnak érzem magam.A kövérség ellen teszek is heti 3*aerobicozok.Valahogy nem találom a helyem sehol.Már ez a 2. gimi,mert nem érzem jól magam sehol se.Van egy konkrét elképzelésem hogy milyen barátnőt szeretnék és ha nem pont olyan valaki akkor nem bírok vele barátkozni.Lenézek sokmindenkit,bevallom.De ezen már próbálok változtatni.Nagyon féltékeny vagyok a barátnőmre mert ő visszahúzódó volt most pedig mindenki imádja..stb.Én meg úgy érzem nem tudok semmilyen témához hozzászólni,mert ha hozzászólok akkor hirtelen kuss lesz.Nem tudom mitől van.Segítsetek mit tegyek?
2011. febr. 25. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet el kéne menned egy pszichológushoz , most itt még ha képet is raknál és mondanánk hogy dehogyis vagy dagadt , és szép vagy akkor se hinnéd el
2011. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ott kezdődik a probléma, hogy sok mindenkit lenézel. nagyon helyes, hogy próbálsz ezen változtatni! ha vki a társaságomban lenéző és szól vmit én se foglalkozok vele, ezzel más is így van. probáld ki, 1x h akit egyébként lenéznél, azzal nagyon kedves vagy. mégha csak eljátszod elöször az sem baj. utána vizsgáld meg h jó érzés volt e. ha igen akkor többet nem kell eljátszanod. ha nem akkor inkább hunyj szemet ezen emberek felett, inkább csak simán hagy őket békén. de ha gyökeresen megváltozik a másokhoz való hozzáállásod, hidd el jó társasági ember leszel! egyik probléma megoldva. vannak jó fogyókúrák (az egyik pl azt mondják egyfajta kaja egy hónapig aztán másik fajta megin egy hónapig és így tovább... állítólag lehet az rántott hús is, a lényeg h 1 honapi 1 féle!!!) de sztem jobb ha elfogadod magad. azért mert az emberiség 90% ának a szabvány méret tetszik, még nem biztos h az jó! (az csak nekik jó) ha meg az ideál 100 kilo lenne vastag zsírpárnákkal, mindegyik hizni akarna... ez a lényeg, hogy mi az ideál! de az ideál csak a többségre vonatkozik!! nemtom, lehet bonyolult, de gondolkozz el ezen egy kicsit üdv
2011. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mi lesz hogyha meggondolom magam és mégsem olyan akarok lenni?Hogy csináljam vissza?Nekem ez a gondom hogy nagyon félek hogy milesz ha mégsem azt szeretném.Akkor mit csinálok?
2011. febr. 25. 15:02
 4/7 anonim válasza:

lenéző bármikor lehetsz utána is, max azt is rádmondják, h 2 szinű :D

de az már nem oszt nem szoroz... :)

de gondold át h jó e neked ha ilyeneket gondolnak rólad!

(bizonyára nem ha feltetted a kérdésed....)

sztem egy próbát megér, de te tudod!

2011. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

illetve bocsánat; lehet a testalkatodra gondolsz...

akkor meg először magadban kell eldöntened, hogy hogyan érzed magad jól. azt nem tudod megnézni milyen lenne ha lefogynál, de abban biztos vagyok, ha ugy döntesz fogyni akarsz az sikerül, ha elfogadod így magad akkor kész is

ezt neked kell tudni, döntsd el hogy éreznéd jobban magad!

2011. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudok erre mondani: minden lány kövérnek tartja magát, kivéve aki tényleg kövér. Tehát te nem vagy az :)
2011. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg kellene tanulnod elfogadni magadat és akkor korrigálni is könnyebb lesz

beszélgess sokat olyanokkal akiket erre megfelelőnek tartasz

2011. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!