Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kit érdekel a toplista?

Kit érdekel a toplista?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit, aki jó helyezést ér el, és örül az ilyen apró dolgoknak. :D

Én egyébként főleg Szépség és divat kategóriában garázdálkodom jó ideje, és sokáig nem érdekelt, hányadik vagyok. Egyszer véletlenül félrekattintottam, és megláttam, hogy harmadik vagyok. Mondom wtf? De inkább csak segített abban, hogy továbbra is maradjak és válaszolgassak.

2011. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem igazán, mivel ha minden nap fenn vagyok, akkor jó helyen vagyok, ha 2 napig nem jövök, máris esek.Plusz egyesek olyan "logikával" pontoznak, hogy soha nem fogom megérteni.:)
2011. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddíg éerdekelt, mostmár nem!

1 napot nem voltam fent (nem volt jó a net) és kb 1800 pontomból lett 280!

Én általában az egyéb kérdések kategóriába válaszolgatok, 9. helyről lettem 50.!

2011. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon, de néha ránézek.
2011. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A toplistában látom, hogy a válaszadó gyakran ad-e hasznos választ. A százalék nem utal arra, hogy hány válaszból kapott kedvező eredményt.

Ezért lenne jó, ha mindig vállalnátok a nevet is. :)

2011. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!