Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most hogy van ez a toplista?

Most hogy van ez a toplista?

Figyelt kérdés

Amikor rámegyek a toplistára akkor most pl a 17x. vagyok

a Régi mindenkori toplistá meg a 200x. vagyok és a pontszám is más.

Most ez a régi, mikori mert az is változik naponta.

Meg ugye régin az xezerből vagyok azon a helyezésen, de ahova rögtön belépek ahol a 17x. vagyok ott nem mutatja menyiből.

Most akkor hogy is van ez? Valaki magyarázza el nekem.


2011. febr. 14. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan én sem értem, hogy van. Kaphatsz egy válaszra -5 és +5 pont közötti számot, helyes értékelésért +1 pontot, helytelenért -1-et.
2011. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire én fogtam fel ez úgy van, hogy kiírja, hogy összesen az összpontszámmal hányadik vagy...


Utána kategoriákra leoszt, és az abban végzett tevékenységedet pontozza... (válaszadás, kérdés feltevés, mások értékelése, és persze, h mások téged hogy értékelnek.

És annak is kiirja, hogy abban a témakörben hányadik vagy.


Kb ennyi a lényeg

2011. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Odáig stimm hogy leoszt témakörönként, de ugye a legfelső sorban van az össz pontszám-helyezés.

És az össz pontszám helyezés közel sem hasonlít, a "mindenkori toplistában " szereplő pontszámmal helyezéssel.

Nah ezt nem értem.

Hogy akkor mikori is az a "mindenkori toplista"?

És miért van ekkora különbség?

2011. febr. 15. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az új toplista bekerülésével annyi változtatás történt a toplistán, hogy a válaszok -2 és +2 pont helyett -5 pont és +5 pont közötti pontot érnek.


Ezért különbözik... szerintem számolgasd ki XD és akkor biztosan megérted :D:D

2011. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugy van jól ahogy ők akarják.
2011. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!