Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szóltok ahhoz, amit tenni...

Mit szóltok ahhoz, amit tenni tervezek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Enyhén evészavarosként szeretnék viselkedni,hogy bekerüljek egy kórházhoz hasonló helyre,ahol már voltam más okokból.Egy pasi miatt,aki ott dolgozik és eléggé tetszik nekem.Az a tervem,ha visszajutok oda,akkor kicsit magamra szeretném terelni a figyelmét és jól elszórakozni.Az oka igazából az,hogy nagyon unatkozom és szeretnék egy kis színt vinni az unalmas életembe. :P Mást már nem nagyon szeretnék írni,nehogy véletlenül valaki rájöjjön.

Tisztázzunk valamit,véletlenül sem szeretnék beteg lenni,mert az nem játék és biztos,hogy szörnyű betegség.


2011. jan. 23. 19:04
1 2 3
 1/25 haggyámán ***** válasza:
50%
Szerintem ne tedd. Lehet, hogy pont másnak lenne szüksége arra a helyre, amit te feleslegesen töltesz be. Ha annyira tetszik, mond meg neki őszintén.
2011. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

ez nem olyan hely,ahol műtűtes vagy komoly szervi beteg emberek vannak

és nem mondhatom meg neki,mert jóval idősebb nálam

2011. jan. 23. 19:29
 3/25 anonim ***** válasza:

azt hiszem,hogy szívesen beszélgetnék veled.

mert velem is ugyanez a helyzet.:Dvagyis ehhez hasonló...

2011. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ha szürke az élted, nyáron menj el stoppolni egy hátizsákkal. Egy újabb évre elég lesz.

Vagy ha van kocsid meg jogosítványod, pont te kellesz nekünk, gyere ki velünk Velencébe a Karneválra.

2011. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!nem akarom úgy értelmezni,ahogy te gondoltad,ezért másra gondolok. :P

egyébként nincs jogsim,mert még nem vagyok 18. :D

2011. jan. 23. 20:55
 6/25 anonim ***** válasza:

Nem akarod úgy értelmezni, ahogy gondoltam, ezért másra gondolsz?...

Nem értem... tényleg nem.

Hacsak nem gondolsz valami hátsó jellegű szándékra... nem, nem akartunk eladni Ukrajnába, meg semmi, csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy máshogy is lehet izgalmakat vinni az életedbe. Pl utazással. Nagyon hasznos dolog.

2011. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Te, de ha nem vagy 18, nem lenne jobb, ha még nem kórházi dolgozókkal szórakoztatnád magad? Hacsak nem perverziója a formának, nem fog veled foglalkozni.

Öregem...

Amúgy a Velencés voltam.

2011. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
utolsó!nevettem a kommenteden,ezért köszi. :)
2011. jan. 23. 21:33
 9/25 A kérdező kommentje:
:D
2011. jan. 23. 21:34
 10/25 anonim ***** válasza:

Egyébként,meilyk kórházba szeretnél bekerülni?

Véletlenül nem a Vadaskertbe?:D

2011. jan. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!